Objevte nejvýhodnější letenky

Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)

Letenka Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Bahamy jsou jedno z nejkrásnějších a nejlépe uchovaných ostrovních rájů na světě. Přírodní krása a křišťálově čisté vody přilákaly stovky tisíc turistů každý rok. Jedním z nejkrásnějších ostrovů Baham je Harbour Island. A pokud plánujete návštěvu tohoto ostrova, letenka na Bahamy Dunmore Town by měla být vaší první volbou.

Dunmore Town se nachází v centru ostrova Harbour a je považováno za nejslavnější město na ostrově. Je to místo, kde se setkávají tradiční koloniální architektura, úchvatné bílé pláže a modré vody Karibiku. Dunmore Town je ideální pro ty, kteří hledají klid a přírodu.

Harbour Island je známý svými nádhernými bílými plážemi, které jsou někdy označovány za nejkrásnější na světě. Pláže zde jsou zcela bílé, prachu podobné písky a velmi jemné textury. Tady si můžete užít palmové stíny a turkostmavou vodu moře.

Jedním z hlavních turistických atrakcí na Harbour Islandu je vodní sporty. Mnoho turistů sbírá zážitky vysokou rychlostí jetových člunů, kajaků, jachtingu, potápění, šnorchlování a jiných vodních sportů.

Pokud byste chtěli pozorovat kůry želv, navštivte Harbour Island mezi červencem a srpnem. Během této doby probíhá hnízdění želv na březích ostrovů.

Harbour Island také nabízí některé z nejlepších kulturních atrakcí Baham. Pokud byste chtěli ochutnat místní kuchyni, můžete navštívit některou z mnoha restaurací na ostrově. Chcete-li si užít taneční noci, můžete navštívit některý z místních klubů.

Jak se dostat na Bahamy Dunmore Town? Nejjednodušší způsob je využít leteckou dopravu z USA nebo Velké Británie. Nejbližší mezinárodní letiště do Dunmore Townu je letiště v Nassau, hlavním městě Baham. V Nassau již máte k dispozici možnosti letecké dopravy nebo trajektové dopravy přes Harbour Island.

Celkově jsou Bahamy a Dunmore Town ideální destinací pro ty, kteří chtějí užít přírodní krásy, slunce, moře, pobyt na bílých plážích a objevovat místní kulturu. Rozhodně se jedná o destinaci, která by měla být na vašem seznamu míst, kam potom směřovat.


Počasí Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Dunmore Town na ostrově Harbour Island v Bahamách je místem krásného tropického počasí po většinu roku. Světlé sluneční paprsky se odrážejí z tyrkysových vod Karibiku, což vytváří ideální podmínky pro plážové aktivity a vodní sporty.

Teploty na Bahamách jsou velmi stabilní po celý rok, s průměrnou maximální teplotou kolem 29°C. Nejnižší teploty bývají kolem 25°C v lednu a únoru, zatímco nejvyšší teploty dosáhnou 32°C v srpnu a září. Noční teploty jsou také velmi příjemné a sjizdné.

Průměrné srážky jsou na Bahamách vysoké, přičemž většina z nich spadne během období hurikánů, které trvá od června do listopadu. Většina srážek však padne krátce, takže slunce se zpravidla brzy objeví.

Když jste na slunci, je důležité si pamatovat na ochranu proti slunečnímu záření, protože slunce bývá velmi intenzivní. Noste klobouky nebo čepice, používejte opalovací krémy s vysokým faktorem a dodržujte opatření k ochraně očí.

Celkově je počasí v Dunmore Town na Harbour Island velmi příjemné a vyhovuje jak pro ty, kteří preferují aktivní dovolenou, tak pro ty, kteří hledají odpočinek na slunci. Navštivte toto krásné místo a užijte si příjemné počasí a krásy Baham!


Dovolená Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Bahamy jsou pro mnoho lidí synonymem krásných pláží, průzračného moře a dokonalého odpočinku. Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, je třeba zavítat do Dunmore Town na Harbour Island. Tento malý ostrov leží na severu Baham a nabízí nejen dokonalé prostředí pro relaxaci, ale také možnost prozkoumat mnohé přírodní krásy.

V Dunmore Town najdete množství krásných pláží, které patří k těm nejlepším na světě. Nevynechejte například Pink Sand Beach, která svůj název dostala podle růžového písku, který zde najdete. Tento krásný písek je výsledkem kombinace bílého písku, mnohých korýšů a malých mořských organismů, kteří se tak dokážou přizpůsobit okolnímu prostředí. Pláž Pink Sand Beach patří k místům, které byste si měli při návštěvě Baham určitě nenechat ujít. Nebojte se ani vyzkoušet některé z mnoha vodních aktivit, které zde můžete praktikovat, jako je šnorchlování, potápění, rybaření nebo plachtění.

V Dunmore Town naleznete i mnohé další zajímavé místa, které stojí za návštěvu. Například můžete prozkoumat dodnes funkční světlo maják, který slouží k navigaci lodí v okolí ostrova. Velice zajímavým místem je i ruiny starobylého kostela Christ Church, který byl postaven ještě v 18. století.

Všude kolem Dunmore Town najdete také bohatou faunu a flóru, které se můžete v rámci některé z mnoha prohlídkových tras dostat zblízka. Ostrovem se táhnou četné stezky a značené cesty, po kterých se můžete pohybovat i na kole nebo na koni. Doporučit lze například cestu ke skalám The Devil’s Backbone, což jsou oblasti, kde se mísí Atlantský a Karibský oceán. Návštěva Dunmore Town tak bude mít co nabídnout i těm nejnáročnějším turistům.

Dunmore Town nabízí i bohatou nabídku restaurací, barů a hotelů, které jsou připraveny poskytnout všem návštěvníkům služby na nejvyšší úrovni. Můžete si zde například dopřát pravou bahamskou kuchyni s mnohými rybími specialitami, nebo se osvěžit místními koktejly a drinky.

Pokud hledáte místo, kde si odpočinete a zároveň se dostanete do kontaktu s krásami přírody, pak byste měli zvážit návštěvu Dunmore Town na Harbour Island. Jedná se o ideální místo pro romantickou dovolenou, dovolenou s rodinou, nebo pro ty, kteří chtějí prozkoumat množství zajímavý přírodních krás. Zkrátka, Dunmore Town a Bahamy jako celek, nemůžou rozhodně nikoho zklamat.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Otázky a odpovědi týkající se Baham a Dunmore Townu na ostrově Harbour Island mohou být:

1. Je nutné mít vízum pro návštěvu Baham?
- Občané mnoha zemí, včetně USA, Velké Británie a celé EU, jsou osvobozeni od vízové povinnosti pro pobyt do 90 dní.

2. Jak se dostanu na ostrov Harbour Island?
- Lze se na ostrov dostat lodí nebo trajektem z přístavu v Nassau nebo z blízkého obce North Eleuthera.

3. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Baham?
- Nejlepší čas na návštěvu Baham je od října do dubna, kdy je suché a méně vlhké období a průměrná teplota je kolem 25°C.

4. Jaké aktivity jsou k dispozici na ostrově Harbour Island?
- Mezi nejoblíbenější aktivity na ostrově patří návštěva růžových pláží, potápění, šnorchlování, rybaření a procházky po historickém centru Dunmore Townu.

5. Kde si mohu pronajmout ubytování na ostrově?
- Na ostrově je mnoho malých hotelů, penzionů a rodinných pensionů s různým rozsahem služeb. Rezervaci lze provést online nebo jeden z agentů může pomoci v plánování ubytování.

6. Je s sebou nutné mít speciální léky nebo vakcinaci pro návštěvu Baham?
- Pro většinu návštěvníků není potřeba speciálních léků ani vakcinace. Jako preventivní opatření se doporučuje používání repelentu proti hmyzu.

7. Co by měl každý návštěvník vědět o tamějších tradicích a zvyklostech?
- Bahamy jsou zemí s bohatou historií a tradicemi, mezi které patří typická hudba, jídlo a zvyky. Návštěvníci by měli mít respekt k tamější kultuře, oblečení a chování odpovídající prostředí a situaci.


Ubytování Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Dunmore Town na bahamském ostrově Harbour Island je krásnou obcí s nezapomenutelnými plážemi a aktivitami, které byste mohli zažít. Ať už hledáte luxusní dovolenou s relaxačním ubytováním, nebo jste dobrodružný typ, který rád objevuje nová místa, Dunmore Town má mnoho nabídek pro všechny vaše dovolenkové sny.

Pokud hledáte luxusní ubytování, na Bahamách nejspíše najdete to, co hledáte. Dunmore Town nabízí širokou škálu luxusních hotelů, vil a plážových domů, které plní požadavky rozmanitých cestovatelů.

Jedním z nejpopulárnějších ubytování je hotel The Dunmore. Tento pětihvězdičkový hotel je velmi luxusní, ale stále nabízí relaxační a příjemnou atmosféru. The Dunmore nabízí krásné pokoje s výhledem na záliv, ale můžete si také pronajmout plážový dům s vlastním bazénem. Můžete si tady užít i jídelní zážitky, protože hotel má vlastní restauraci, která podává špičkové pokrmy s čerstvými surovinami.

Dalším populárním hotelem na ostrově je Coral Sands. Tento hotel se nachází na pláži a nabízí širokou škálu pokojů a suit s krásným výhledem na pláž a oceán. Hotel také nabízí své hosty různé aktivity, jako jsou lodní výlety, potápění a tenis na otevřených kurtech.

Pokud hledáte ubytování s vlastním bydlením, Harbour Island nabízí několik možností. Pronájem plážových domů je velmi oblíbený způsob ubytování na tomto ostrově. Tyto domy jsou vybavené moderními doplňky a jsou často umístěny přímo u pláže. Většina plážových domů nabízí i bazén a otvorené verandy, kde se můžete těšit na krásné západy slunce.

Můžete si také pronajmout vilu, pokud hledáte ubytování pro větší skupinu. Vily jsou obvykle větší a luxusnější než plážové domy.

Dunmore Town na Harbour Island je jedno z nejkrásnějších míst na Bahamách a nabízí nádherné pláže, zábavu a mnoho možností ubytování. Ať už hledáte luxusní dovolenou, nebo rodinnou dovolenou na pláži, Dunmore Town a Harbour Island nabízejí širokou škálu možností pro každého.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky