Objevte nejvýhodnější letenky

Bahamy Freeport (Grand Bahama)

Ubytování Bahamy Freeport (Grand Bahama)


Bahamy nabízí neuvěřitelné přírodní scenérie, teplé vody Karibiku a pohodovou atmosféru, která láká lidi z celého světa na dovolenou. Město Freeport, ležící na Grand Bahama, je jednou z nejlepších destinací k návštěvě na Bahamách. Jeho nezapomenutelná pláž je jednou z nejdelších v Karibiku a nabízí křišťálově čisté vody, bezpočet zábavy a luxusních ubytování.

Existují různé možnosti ubytování v Freeportu, v závislosti na potřebách a rozpočtu hosta. Můžete si vybrat mezi luxusními hotely a apartmány, rodinnými hotely a penziony. Všechny tyto možnosti nabízejí nejen pohodlí, ale také výhled na moře, a to za rozumné ceny.

Jeden z nejoblíbenějších a nejluxusnějších resortů je Grand Lucayan Resort. Tento resort nabízí 10 restaurací, 3 bazény a 7,5 hektarů pláže s neuvěřitelnými výhledy na Karibské moře. Pokoje jsou velmi prostorné a mají balkony nebo terasy s výhledem na moře. Hostům je k dispozici také kasino, golfové hřiště a zábavní centrum.

Jinou možností je ubytování v hotelu Pelican Bay. Tento hotel je vhodný pro rodiny a nabízí rodinné pokoje s balkonem a kuchyňským koutem. Hosté mohou využívat 3 bazény, posilovnu a vodní park. Hotel se nachází v blízkosti místního zábavního centra a nákupních center.

Pokud preferujete soukromí, pak jsou apartmány Marlin at Taino Beach ideální volbou. Tyto plně vybavené apartmány nabízejí kompletně zařízenou kuchyni, pračku a sušičku a pohodlné pokoje s výhledem na zahradu nebo na moře. K dispozici je také bazén a vodní atrakce.

Pro cestovatele s menším rozpočtem a lidi, kteří chtějí prozkoumat místní kulturu a tradice, je penzion Royal Islander velmi cenově přijatelný pro ubytování. Tento rodinný penzion nabízí útulné pokoje, klimatizaci a vynikající snídaně v ceně. Penzion se nachází v blízkosti místních obchodů a pláže.

Celkově lze říci, že Bahamy, a zejména město Freeport, je krásné místo k návštěvě a užít si prázdniny. Více než deset kilometrů dlouhá pláž, vysoká kvalita ubytování a přátelská atmosféra jsou všechny přednosti, které lákají turisty již mnoho let. Ať už si vyberete jakoukoli variantu ubytování, vždy budete mít možnost prožít nezapomenutelnou dovolenou a užít si nádherné Bahamy.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Freeport (Grand Bahama)


Q: Jaký je nejlepší způsob cestování na Bahamy Freeport (Grand Bahama)?

A: Nejlepší způsob cestování na Bahamy Freeport (Grand Bahama) je letadlem z USA nebo z jiného karibského ostrova. Po příletu je doporučeno si pronajmout auto nebo využít místní taxislužby.

Q: Jaká je místní měna na Bahamách Freeport (Grand Bahama)?

A: Místní měnou na Bahamách Freeport (Grand Bahama) je bahamský dolar (BSD), ale USD jsou také běžně akceptovány.

Q: Je voda v Grand Bahama pitná?

A: Ne, voda z kohoutku na Bahamách Freeport (Grand Bahama) není pitná, doporučuje se pít balenou vodu.

Q: Kde se nachází nejlepší pláže na Bahamách Freeport (Grand Bahama)?

A: Nejlepší pláže na Bahamách Freeport (Grand Bahama) jsou Lucayan Beach, Taino Beach a Gold Rock Beach.

Q: Co stojí za návštěvu na Bahamách Freeport (Grand Bahama)?

A: Za návštěvu stojí Lucayan National Park, Port Lucaya Marketplace a Dolphin Experience.

Q: Je na Bahamách Freeport (Grand Bahama) bezpečno?

A: Bahamy Freeport (Grand Bahama) jsou považovány za relativně bezpečné místo pro návštěvníky, doporučuje se však dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako například nechávání cenností v hotelovém trezoru a vyhýbání se osamělým a neosvětleným místům v noci.

Q: Jaký je nejhezčí čas roku k návštěvě Baham Freeport (Grand Bahama)?

A: Nejlepší čas k návštěvě Baham Freeport (Grand Bahama) je od listopadu do května, kdy je méně vlhko a výrazně menší pravděpodobnost, že vás zasáhne hurikán.


Letenka Bahamy Freeport (Grand Bahama)


Pokud hledáte destinaci pro svůj příští dovolenou, potom doporučujeme vydat se na Bahamy a navštívit město Freeport. Freeport je jedním ze dvou největších měst na ostrově Grand Bahama a nabízí skvělé pláže, zajímavé památky a mnoho dalšího.

Když přijedete na letiště v Freeportu, budete překvapeni krásou ačkoli poměrně malého letiště. Letiště se nachází na východním pobřeží ostrova a od centra města vzdálené pouhých 10 kilometrů. Byli jste-li na Bahamách již dříve, jistě víte, že přistání letadla na malých letištích na malých ostrovech může být velmi náročné. Freeport je však výjimkou, a přistání je hladké a bez stresu.

Jednou z hlavních atrakcí v Freeportu je krásná pláž s jemným pískem, která se nachází na západním pobřeží ostrova. Pláž je docela rozlehlá a nabízí mnoho různých aktivit, jako jsou například windsurfing, plachtění, sportovní rybolov a další. Jestliže si rádi užíváte historických památek a kulturálních center, můžete navštívit i některé z mnoha muzeí a galerií v centru města.

Co se týká restaurací, Freeport zahrnuje celou řadu restaurací s tradičním bahamským jídlem. Suroviny jsou na Bahamách k dispozici v hojnosti, a proto jsou jídla nabízená v těchto restauracích plná čerstvých ryb, humrů a mnoho dalšího. Pokud jde o ubytování, Freeport nabízí i řadu luxusních historických hotelů v centru města i v jejím okolí.

Závěrem lze říci, že Bahamy a konkrétně Freeport na ostrově Grand Bahama jsou ideální destinací pro ty, kteří si rádi užívají slunce, moře a mnoho zábavy. Letenky na Bahamy Freeport si lze zakoupit za velmi přijatelné ceny a výlet určitě stojí za to.


Počasí Bahamy Freeport (Grand Bahama)


Bahamy Freeport je velmi oblíbenou turistickou destinací, která se nachází na ostrově Grand Bahama v Atlantském oceánu. Tato oblast je známá svými krásnými plážemi, průzračnou vodou a pochmurnými bouřemi v určité době roku. Zde je bližší pohled na počasí Bahamy Freeport a co očekávat při návštěvě této oblasti.

Bahamy Freeport patří do kategorie tropického klimatu s teplými teplotami po většinu roku. Průměrná teplota se drží kolem 26-28°C s malými sezónními výkyvy. Období od května do října je nejteplejší a nejvlhčí, s průměrnou teplotou vzduchu kolem 30°C a vodou okolo 28°C. Tyto měsíce jsou také nejdeštivější, s prudkými deštěmi a bouřemi. Západní část Grand Bahama je obecně vlhčí a větrnější než východní část, což je způsobeno převážně geografickou polohou ostrova v oblasti tropického cyklónu.

V období od listopadu do dubna se tzv. "suché období" nabízí teploty okolo 20-25°C a méně deště. Prosinec a leden jsou obecně nejchladnější měsíce, kdy se průměrná teplota pohybuje kolem 18°C. Moře bývají chladnější v těchto měsících, což odráží i nižší teploty vzduchu.

Pokud plánujete návštěvu Baham Freeport, mějte na paměti, že nejlepší čas k návštěvě je od listopadu do dubna, kdy je tam sušší a méně deštivé počasí. Pokud ale máte rádi vysoké teploty a nevadí vám deštivé dny, pak mohou být letní měsíce tou pravou volbou pro vás.

V bezprostřední blízkosti Bahamy Freeport se nachází některé ze světově nejkrásnějších pláží, jako je Taino Beach a Lucayan Beach. Je to místo, kde se můžete nerušeně opalovat, šnorchlovat, surfovat a jiné vodní aktivity. V hotelových rezortech můžete také využít širokou škálu služeb a stravování, ať už zůstanete na pobřeží nebo na pobřeží rybích trhů.

V závislosti na vašich plánech a požadavcích se můžete rozhodnout, kdy je nejlepší doba navštívit Bahamy Freeport. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro léto nebo zimu, můžete mít jistotu, že zde vás čekají krásné pláže, teplé vody a úchvatné scenérie.


Dovolená Bahamy Freeport (Grand Bahama)


Bahamy jsou souostroví tvořené více než 700 ostrovy, které jsou rozděleny do 31 okolních distriktů. Freeport se nachází na ostrově Grand Bahama a je jedním z největších měst na Bahamách. Dovolená v Freeportu nabízí mnoho možností pro každého návštěvníka, kdo touží po slunci, písku a krásném moři.

Grand Bahama je velký ostrov, který si můžete prohlédnout na vlastní pěst, ale pro méně dobrodružné je možné se projet v taxíku nebo v pronajatém autě. Najdete zde nádherné pláže, jako je Lucayan Beach nebo Taino Beach, kde se můžete koupat a opalovat se.

Za zmínku stojí také Shark Alley, což je oblíbená atrakce pro turisty, kde můžete plavat s žraloky. Nebo můžete navštívit Dolphin Experience, kde se můžete setkat s delfíny a dokonce s nimi plavat.

Jestliže máte rádi vyhlídky, můžete se vydat do Lucayan National Park, kde se nachází nejdelší podvodní jeskyně na světě. Pro milovníky golfového sportu je zde možnost navštívit některé z nejlepších golfových hřišť.

Za zmínku stojí také místní kuchyně, která se skládá z mnoha rybích pokrmů a exotických ovoce a zeleniny. Vzhledem k tomu, že Freeport je turistické město, najdete zde mnoho restaurací nabízejících pokrmy z celého světa.

Freeport nabízí také několik možností nákupů, jako jsou tradiční trhy a obchody s turistickými suvenýry, ale také velká nákupní centra s obchody mezinárodních značek.

K těmto aktivitám se můžete vrátit každý den a objevovat čím dál víc nových. Grand Bahama a zejména město Freeport nabízí mnoho možností pro každou návštěvu, kdy se můžete zrelaxovat, zažít nezapomenutelné zážitky a prozkoumat krásy Baham.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky