Objevte nejvýhodnější letenky

Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary

Počasí Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary


Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary se nachází na Bahrajnském ostrově v Perském zálivu a je jedním z nejvýznamnějších přírodních parků v zemi. Tento přírodní ráj se rozprostírá na ploše 880 hektarů a je domovem více než 10 000 rostlinných druhů a zvířat.

Zima

Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary má celoročně teplé a suché klima. Zima (od listopadu do února) je nejlepší dobou pro návštěvu této oblasti, protože teploty jsou příjemnější. Denní teploty se zpravidla pohybují mezi 20 a 25 °C, zatímco noční teploty klesají na příjemných 10-15 °C. Protože se zde nachází řada oáz, park zůstává zelený a krásný i během zimy.

Jaro

Jaro (od března do května) je také zajímavou dobou pro návštěvu tohoto parku. Teploty se zvyšují a návštěvníci mohou spatřit nejrůznější zvířata při páření a vychovávání svých mláďat. Během jara se v parku objevuje také mnoho druhů květin a rostlin a park se tak stává fascinujícím místem pro milovníky přírody.

Léto

Léto (od června do srpna) je nejhorkější období v oblasti Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary. Denní teploty se často vyšplhají na více než 40 °C a návštěvníci by si měli dávat pozor, aby se nepřehřáli. Přestože v tomto období nejsou podmínky ideální pro turisty, ptáci a zvířata se dokážou přizpůsobit a přežít v extrémních podmínkách.

Podzim

Podzim (od září do listopadu) je další příjemnou dobou pro návštěvu Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary. Teploty začínají klesat a park se postupně zelená. V řadě oáz se objevují nové druhy rostlin a zvířat a návštěvníci mohou obdivovat rozmanitou faunu a flóru tohoto unikátního parku.

Celkově lze říci, že Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary je fascinujícím místem pro každého milovníka přírody. I přes extrémní podmínky v létě nabízí park celoročně krásné výhledy a zážitky. Pokud si plánujete návštěvu tohoto místa, je nejlepší ji uskutečnit v zimě nebo na jaře, kdy jsou podmínky nejpříjemnější.


Letenka Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary


Bahrajn je krásná a zároveň velmi exotická země, která se pyšní svou unikátní přírodou. Pokud jste milovníkem zvířat a přírody, pak byste určitě neměli opomenout návštěvu Al Areen Wildlife Sanctuary, která patří mezi nejnavštěvovanější turistické atrakce v Bahrajnu.

Samozřejmě, než se sem dostanete, musíte si zajistit letenku. Stává se to celkem snadným vzhledem k úrovni rozvinutostí dopravy v Bahrajnu a mnohým letovým společnostem nabízejícím lety do tohoto krásného ostrovního státu. Pokud plánujete svou cestu již nyní, můžete zkontrolovat dostupnost letenky na internetu.

Jakmile se vám podaří přistát v Bahrajnu, není nic jednoduššího, než se dostat do Al Areen Wildlife Sanctuary. Od letiště je to jen asi 40 minut jízdy. V parku se nachází více než 500 nádherných ibisů, více než 100 alikvimáků a více než 50 endemických druhů ptáků.

Al Areen Wildlife Sanctuary se pyšní také širokou paletou dalších zvířat, jako jsou gazely, arabské oryx, krokodýli, plazi a mnoho dalších. Kromě toho se můžete projít po malebných stezkách, které vedou přes nádhernou přírodu, a také navštívit muzeum, které zobrazuje život domorodců v Bahrajnu.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o fauně a flóře Bahrajnu, neměli byste opomenout další turistické atrakce, jako jsou třeba Dilmun Water Park, Royal Camel Farm nebo Al Khor Wildlife Reserve. Každá z těchto destinací obsahuje jedinečné zážitky, které by určitě měly být součástí vašeho seznamu věcí, co byste chtěli v Bahrajnu vidět.

Výlet do Bahrajnu a návštěva Al Areen Wildlife Sanctuary a podobných míst rozhodně stojí za to. Pokud milujete zvířata a přírodu, budou vaše oči otevřeny a vy si odvezete nádherné vzpomínky, které budete moci s ostatními sdílet doma.


Dovolená Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary


Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary je jedním z nejvýznamnějších turistických míst Bahrajnu. Tento přírodní park, který se nachází v blízkosti města Riffa, je jedním z největších v zemi a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat nádhernou přírodu a zvířata, jako jsou například lvíci, gepardi, zebry, gazely a mnoho dalších.

Tento park byl otevřen v roce 1976 a od té doby se stal populárním místem pro všechny milovníky přírody a zvířat. Jeho rozloha přesahuje 10 kilometrů čtverečních a je rozdělena na několik zón, včetně savan, bažin a lesů.

V Bahrajnu je klima typické pro oblast Perského zálivu. Tehdy se jedná o horký a suchý podnebí. Ovšem v Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary, klima bývá méně drsné, a to díky vegetaci, která zabraňuje vysychání půdy.

V parku je mnoho zvířat, ať už žijících v přírodě nebo tam uměle umístěných. Zvířata se údajně cítí velmi dobře v této přírodní rezervaci, kde mají dostatek prostoru a potravy. Každý rok se rozmnožuje několik druhů zvířat v parku, což je velký úspěch pro tuto oblast. Je to důkaz o tom, že zvířata se zde cítí opravdu dobře.

Jeden z největších lákadel parku jsou lvíci. Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary má několik lvicích rodin a samice, což je celkově více než 20 lvů. Návštěvníci si mohou prohlédnout krmení lvů a dokonce se jim i přiblížit.

Dalším zajímavým zážitkem pro návštěvníky je projížďka na velbloudech nebo na koních. Ty jsou k dispozici v parku a mohou zde být využity na celodenní výlety. Návštěvníci se mohou projet po savaně nebo se vydat na procházku lesem a obdivovat krásu přírody.

Pro ty, kteří chtějí zažít v parku ještě více, je k dispozici nocleh v resortu, který se nachází v blízkosti parku. Tento hotel nabízí nádherné výhledy na přírodu a zároveň se může pyšnit luxusními ubytovacími možnostmi.

Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary je skutečně jedním ze skvělých míst na Bahrajnu, který si zaslouží pozornost. Jeho ohromná rozloha, mnoho druhů zvířat a nádherná příroda, to vše nabízí návštěvníkům jedinečné zážitky a zážitky, které se nikdy nezapomenou. Pokud se tedy chystáte na dovolenou na Bahrajn, určitě nezapomeňte navštívit Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary


Dotaz: Jaká je adresa Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary?
Odpověď: Adresa Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary je Al Areen Wildlife Reserve, Zook Al Shalla, Bahrain.

Dotaz: Jaká je vstupní cena do Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary?
Odpověď: Vstup do Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary stojí 3 BHD pro dospělé a 1 BHD pro děti (věk 4-12 let).

Dotaz: Jaké zvířata mohu vidět v Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary?
Odpověď: V Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary najdete mnoho druhů ptáků, hadů, ještěrů a savců, včetně gazel, zebu, divokých prasat, hyen a kočkovitých šelem.

Dotaz: Je v Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary restaurace?
Odpověď: Ano, v Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary se nachází restaurace, která nabízí širokou škálu jídel a nápojů.

Dotaz: Je v Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary možné vidět zvířata z blízka?
Odpověď: Ano, Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary nabízí několik možností pro bližší pozorování zvířat, včetně safari jízd, nočních výletů a procházek s průvodcem.

Dotaz: Můžu v Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary vyrazit s vlastním vozem?
Odpověď: Ne, v Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary jsou k dispozici pouze safari jízdy a procházky s průvodcem. Zvířata se zde procházejí volně, což znamená, že je nebezpečné jim přiblížit se autem.

Dotaz: Je v Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary možné vidět krokodýly?
Odpověď: Ne, v Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary nejsou k dispozici žádné krokodýly.


Ubytování Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary


Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary je speciální rezervace přírody a ubytování zároveň, která se nachází na jihu ostrova Bahrajn. Tento unikátní ekosystém se rozprostírá na více než 8 kilometrech čtverečních a slouží k ochraně místní flóry a fauny, včetně ohrožených druhů jako jsou gazely, oryxové, arabské velbloudi, krátkouší hadi a mnoho dalších.

Za cílem ochrany přírody bylo na území Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary vytvořeno několik ubytovacích zařízení pro návštěvníky, které vám nabídnou možnost nejen prozkoumat okolní krajinu, ale také seznámit se s místním způsobem života a kulturou.

V rezervaci Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary se nachází celkem 78 vil a 42 chaletů, které jsou navrženy tak, aby splňovaly očekávání a požadavky všech typů návštěvníků. Pokud hledáte luxusní ubytování, které vám nabídne neopakovatelný pobyt, můžete si vybrat z nabídky vil s vlastním bazénem, zahrádkou nebo terasou s výhledem na okolní krajinu.

Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné chalupy, které mají dostatek prostoru pro pohodlný pobyt a zároveň poskytují dětem zábavu a relaxaci. Na rezervaci jsou také k dispozici ubytovací kapacity pro hosty s omezenou pohyblivostí.

Rezervace Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary se pyšní vynikajícími službami a obstarává všechny vaše potřeby. Kromě ubytování si můžete také užít širokou škálu zábavy a relaxačních aktivit ve volné přírodě, jako jsou například procházky v přírodě, ostrůvky relaxace a wellness střediska.

Při pobytu v Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary nezapomeňte navštívit i místní zoo, kde se můžete setkat s exotickými a místními druhy zvířat, kteří zde žijí v přirozeném prostředí. Pro milovníky ptáků je zde také ptákárna, kde si mohou prohlédnout různé druhy ptáků.

Rezervace Bahrajn Al Areen Wildlife Sanctuary je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a přírodu. Nabízí komfortní ubytování, vynikající služby a ojedinělé zážitky ze setkání s mnoha druhy zvířat a ptáků v přirozeném prostředí. Zkrátka, toto místo se rozhodně vyplatí navštívit!


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky