Objevte nejvýhodnější letenky

Estonsko Narva

Nejčastější dotazy a odpovědi Estonsko Narva


Jaké jsou nejlepší turistické atrakce v Narvě?

Narva má mnoho turistických atrakcí, většina z nich se nachází v historickém centru města, mezi nimi jsou například Narvská pevnost, Narvský zámek, Narvská radnice a řada dalších.

Jaký je nejbližší letiště k Narvě?

Nejbližší letiště k Narvě se nachází v Tallinnu, což je asi 200 km vzdálené od města. Pro turisty, kteří chtějí navštívit Narvu, doporučuje se cestovat vlakem nebo autobusem.

V Narvě se mluví anglicky?

V Narvě a celkově v Estonsku se mluví anglicky poměrně dobře. Většina lidí v městě mluví anglicky minimálně na základní úrovni, což usnadňuje komunikaci pro turisty.

Kde se dá v Narvě ubytovat?

V Narvě najdete výběr ubytování, včetně hotelů, penzionů a apartmánů. Nejlepší je předem rezervovat si ubytování přes internet, aby se zabránilo problémům s nedostatkem volného místa.

Jaké jsou nejlepší restaurace v Narvě?

V Narvě najdete mnoho skvělých restaurací, které nabízejí tradiční estonské jídlo a také mezinárodní kuchyni. Mezi nejlepší restaurace v Narvě patří Diva, Noble ja Vulkan, The Monks Bristo a mnoho dalších.

Kdy je nejlepší čas pro návštěvu Narvy?

Narva je skvělým místem k návštěvě po celý rok. Nejlepší čas na návštěvu je v létě, když je město plné květin a kulturní akce se konají na ulicích města. Zimní období je také zajímavé, kdy Narva nabízí mnoho aktivit v přírodě a tradiční předvánoční trhy.


Dovolená Estonsko Narva


Estonsko je jednou z nejkrásnějších zemí v severní Evropě a Narva je jedním z měst, které byste si neměli nechat ujít. Narva je město nacházející se v severovýchodní části Estonska, na hranicích s Rusko. Je to jedno z nejstarších měst v Estonsku s bohatou historií a mnoha památkami. Díky své poloze na břehu řeky Narva a nedaleko pobřeží Baltského moře je Narva ideální destinací pro dovolenou plnou zážitků a krásy.

Při návštěvě Narvy se určitě vydejte na Narvskou pevnost, která se nachází v centru města. Pevnost byla postavena v 17. století a je jednou z největších pevností ve východní Evropě. Můžete si prohlédnout zbytky pevnosti a mnoho dalších zajímavostí, které pevnost nabízí. Narvská pevnost je také místem pro různé kulturní akce a festivaly, které se zde konají po celý rok.

Další zajímavostí, kterou byste si neměli nechat ujít, je Narvský zámek. Zámek se nachází v samotném centru města a je to jeden z nejkrásnějších renesančních zámků v Estonsku. Zámek je dnes muzeem a nabízí návštěvníkům prohlídku interiéru i exteriéru zámku.

Pokud se chcete těšit na krásnou přírodu, doporučuji vydat se na Narvské vodopády. Tyto vodopády jsou jedním z nejkrásnějších přírodních divů v Estonsku. Vodopády jsou vysoké 6 metrů a vypadají velmi krásně, zejména v období jarního tání, kdy vodopády proudí obzvláště silně. Navíc se kolem vodopádů rozkládá velký park, který je ideálním místem pro odpočinek a procházku.

Pokud máte rádi umění, nezapomeňte navštívit galerii Narva, kde najdete nejen tradiční estonské umění, ale také umění ze zemí bývalého Sovětského svazu. Je zde také galerie moderního umění nazvaná "Espace d'Art contemporain", která se specializuje na umění vznikající v současném kontextu.

Když se rozhodnete pro dovolenou v Narvě, můžete si být jisti, že se budete těšit na krásné památky, přírodu i kulturní akce. Je to ideální místo pro každého, kdo hledá krásu v povaze a historii. Estonsko je země, která nabízí řadu krásných míst a památek, ale Narva je jedno z těch nejkrásnějších a stojí za návštěvu.


Letenka Estonsko Narva


Letenka do Narvy v Estonsku – náš tip na skvělý víkendový výlet

Estonsko je malá země v severní Evropě, plná krásných historických památek a přírodních scenérií. Narva, město na severovýchodě Estonska, se pyšní mnoha historickými budovami a kulturními památkami. A nyní je díky letenkám do Narvy snadno dostupná pro každého.

Letenka do Narvy vám umožní podívat se na město, které leží na břehu řeky Narvy, která tvoří hranici s Ruskem. Narva je domovem mnoha krásných památek, z nichž nejvýznamnější je hrad Hermann, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

Hrad Hermann byl postaven již v 13. století a byl mnohokrát přestavován a rozšiřován. Dnes na něm najdete věž a fortifikace z období středověku, ale i stavby z novověku. Hrad je otevřen návštěvníkům, kteří si mohou prohlédnout expozici o historii Narvy a okolí.

Další zajímavou památkou, kterou si můžete prohlédnout v Narvě, je Kreenholm, bývalá továrna na hedvábí. Továrna byla postavena v 19. století a v té době byla největší v celé Rusku. Dnes je továrna uzavřena, ale její budovy jsou stále v dobrém stavu a využívají se pro kulturní akce a výstavy.

Kromě historických památek se v Narvě hodně konají kulturní akce, jako jsou koncerty, festivaly a trhy. Město má atmosféru a energii, která vás okouzlí a přitáhne vás zpět.

Pokud se rozhodnete cestovat do Narvy, nezapomeňte se podívat na letové řády a najít nejlevnější letenky. Narva leží jen pár kilometrů od hranice s Ruskem, takže si můžete užít výlet na oba kontinenty za jednu cenu.

Výlet do Narvy je skvělý způsob, jak trochu změnit rutinu a odjet někam, kde najdete nové zážitky a dobrodružství. Nyní však musíte jen najít letenky a odjet - Narva na vás čeká!


Počasí Estonsko Narva


Narva je město v Estonsku, které se nachází na východě země u hranice s Ruskem. Narva je známá svým impozantním Narvským hradem, který byl postaven ve 13. století a dodnes stojí jako významná historická památka.

Pokud se chystáte navštívit Narvu, můžete se těšit na mistrovské dílo středověké architektury i na krásnou přírodu, kterou nabízí okolí města. Ovšem pokud chcete plánovat svůj výlet, měli byste vědět, jaké počasí v Narvě očekávat.

V Narvě panuje mírné kontinentální klima s odlišnými teplotami v zimě a v létě. Průměrná teplota v horizontu roku se pohybuje kolem 5 °C až 7 °C. V letních měsících červenci a srpnu se teploty obvykle pohybují mezi 15 a 20°C, v zimě pak klesají i pod -10°C.

V Narvě se vyskytuje poměrně hodně srážek. V průměru zde spadne asi 700 až 800 mm srážek za rok, což znamená, že se můžete připravit na mokrou návštěvu města. Nejvíce srážek bývá v období od května do září, ale i v zimě můžete narazit na déšť nebo sněžení.

Pokud navštívíte Narvu během letních měsíců, můžete se těšit na teplejší počasí a slunce. V létě můžete užívat příjemné procházky podél řeky Narva a pozorovat impozantní Narvský hrad nebo si užít koupání v nejvyšším vodopádu v Estonsku, který se nachází nedaleko od města.

V zimě se můžete těšit na krásné sněhové krajiny, které mohou být romatické a poklidné. Roztomilé městečko ukryté mezi sněhovými kopci a vynikající nabídky horských středisek v blízkosti Narvy jsou důvodem, proč mnoho turistů navštěvuje Narvu právě v zimě.

Zkrátka, Narva je krásné město v Estonsku, které hodně nabízí k prozkoumání. Pokud se chystáte sem na výlet, berte prosím v úvahu, jaké počasí se očekává během vaší návštěvy. Každé roční období má své kouzlo a i ve sněhu nebo dešti můžete vidět Narvu ve zcela odlišném světle.


Ubytování Estonsko Narva


Pokud se chystáte navštívit pobřežní město Narva v Estonsku, určitě se budete potřebovat ubytovat. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že v této poměrně malé oblasti není dostatek možností ubytování, opak je pravdou. Narva nabízí celou řadu hotelů, hostelů a apartmánů, které uspokojí potřeby jak turistů, tak i byznys klientů.

Jeden z nejlepších hotelů v Narvě je Narva Hotell, který se nachází v samém srdci města a je pouhých 200 metrů od hranice mezi Estonskem a Ruskem. Tento hotel má k dispozici jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny moderním nábytkem, LCD televizí, klimatizací a Wi-Fi připojením na internet. Hosté si mohou užít pohodlí a relaxaci v hotelovém wellness centru, které má k dispozici finskou saunu, páru, vířivku a solárium.

Další možností ubytování je Noodle Hostel, který se nachází v centru města, pouze 10 minut chůze od Narvského hradu. Hostel má k dispozici komfortní a útulné pokoje s různou kapacitou. Každý pokoj má společnou koupelnu a WC, Wi-Fi připojení na internet a pokoje jsou vybaveny nábytkem a úložnými prostory.

Pro více soukromí je zde také možnost užít si pobyt v apartmánech v centru města, jako například v apartmánech Narva. Tyto apartmány nabízejí prostorné a moderní pokoje, které jsou plně vybaveny, aby zajistily komfort a pohodlí hostům. Každý apartmán má k dispozici kuchyňku, TV a Wi-Fi připojení na internet.

Celkově lze říci, že Narva má širokou škálu možností ubytování, které se liší svými službami a cenami. Vzhledem k tomu, že město Narva je poměrně malé, není třeba se bát, že byste byli daleko od turistických atrakcí a dalších míst, které si chcete prohlédnout. Ubytování v Narvě nabízí pohodlné a cenově dostupné možnosti pro každého návštěvníka, který se sem chystá, a bude chtít si zde užít příjemný pobyt.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky