Objevte nejvýhodnější letenky

Kostarika Cabo Matapalo

Letenka Kostarika Cabo Matapalo


Kostarika je země bohatá na krásné krajinu a exotickou přírodu. S obrovským množstvím pláží, deštných pralesů a zvířat, je to ideální destinace pro ty, kteří chtějí uniknout z ruchu a shonu města. Pokud hledáte odlehlé místo, kde se můžete osamělý pobavit na pláži a užít si nejkrásnější slunce, musíte navštívit Cabo Matapalo.

Cabo Matapalo se nachází na jihozápadním pobřeží Kostariky a je jedním z nejodlehlejších míst v zemi. Tyto pláže jsou místo, kde se dokonale snoubí oceán a džungle s mnoha výhledy na zátoky a klidné vody. Když se rozhodnete pro letenku do Kostariky, rozhodně byste neměli vynechat Cabo Matapalo ze svého seznamu.

Kromě krásné krajinu a klidu, co zde určitě najdete, je tu mnoho věcí, které můžete dělat. Plavání a surfování jsou očekávanými aktivitami, ale místní pláže mohou nabídnout mnohem více. Můžete se projít po pláži, projít se džunglí nebo se zúčastnit rybářského výletu. Pokud jste do dobrodružství, můžete se vydat na rafting a zip-line, což vám zajistí kromě adrenalinu i nádherný výhled na krajinu z úplně jiné perspektivy.

Na této pláži najdete také mnoho druhů zvířat, která jsou charakteristická pro Kostariku, například lemury, opice a pštrosi. Toto místo je ideal pro pozorování různých druhů ptáků všech velikostí a barev. Pokud máte zájem o pozorování žraloků a velryb, můžete si najmout plavbu s rádiem, který vás zavede do oblastí, kde lze spatřit tyto majestátní tvory.

Pokud vás láká návštěva této pláže, musíte vědět, že k ní není snadný přístup. Je nutné překonat několik kilometrů horských silnic a rozbahněné terény. Vzhledem k tomu, že se Cabo Matapalo nachází v centru přírodní rezervace Corcovado, musíte před návštěvou pláže získat speciální povolení. Avšak jakmile dorazíte na tuto pláž, budete určitě odměnění nádherným výhledem, klidem a krásou přírody.

A pomocí letenky do Kostariky, můžete takový zážitek zažít. K dispozici jsou různé letenky, které Vám nabídnou řadu možností, aby se dostali do této oblasti, což vám umožní strávit nezapomenutelnou dovolenou na této exotické pláži. S přírodou, která nabízí takovou harmónii a krásu, je Cabo Matapalo bezesporu ideálním místem pro ty, kteří se chtějí odreagovat od hluku velkoměsta.


Ubytování Kostarika Cabo Matapalo


Cabo Matapalo je malá vesnice v nejjihozápadnější části Kostariky. Tato oblast je známá svou krásnou přírodou, nádhernými plážemi a úchvatným výhledem na oceán. Pokud hledáte útočiště od rušného města a chtějte prožít skutečnou zkušenost v tropickém ráji, určitě byste měli navštívit Cabo Matapalo.

Jsou zde různé možnosti ubytování, které vám nabídnou příjemný pobyt v tomto tropickém ráji. Při pobytu na Cabo Matapalo máte volbu mezi luxusními vilami, které jsou skryty v exotických zahradách, a také klasickým kempováním v tropických lesích. Podle vašich požadavků a potřeb můžete vybrat z různých možností ubytování.

Pokud hledáte luxusní ubytování s nadstandardními službami, můžete si pronajmout jednu z vil s výhledem na oceán. Tyto vily obvykle nabízejí klimatizaci, plně vybavenou kuchyni, soukromý bazén a velké plochy pro relaxaci a stravování v přírodě. V případě, že preferujete více přírodní způsob ubytování, můžete si vybrat mezi různými stylami kempování. Na Cabo Matapalo je možné kempovat v tropických lesích, a tak si můžete užít autentický zážitek v přírodě.

Tuto oblast navštěvují jak surfisté, tak lidé hledající klid a odpočinek daleko od města. Pokud tedy patříte k mnoha surfařům, kteří tuto oblast navštěvují, budete mít problém najít surf spot, který by vám vyhovoval. V ostrovním ráji na Cabo Matapalo jsou mnohé pláže, které jsou nejen národními parky, ale také ideálním místem pro surfování.

Nejlepší čas na návštěvu Cabo Matapalo závisí na vašich zájmech a činnostech, které máte v plánu. Pokud hledáte vrcholovou sezónu, doporučuje se navštívit Cabo Matapalo od prosince do dubna. Tento období je nejteplejší a zaručuje vám krásné počasí na plážích.

Všechno závisí na vašich potřebách a rozpočtu, tak si vyberte ubytování podle vašich potřeb a připravte se na nezapomenutelný zážitek v oblasti Cabo Matapalo na Kostarice!


Počasí Kostarika Cabo Matapalo


Cabo Matapalo je oblíbeným cílem turistů, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou dovolenou v tropickém ráji. Nachází se na pobřeží Tichomoří na poloostrově Osa v jižní části Kostariky. Toto místo je naprosto jedinečné díky skvělému počasí, které tu panuje po celý rok.

Cabo Matapalo se může pochlubit teplým tropickým podnebím, které je ideální pro milovníky slunce a přírody. Teploty se zde pohybují mezi 20 až 35°C a v průměru tu spadne asi 3000 mm srážek ročně. Největší množství srážek tu spadne v období dešťů, které trvá od května do listopadu. V této době přicházejí na svět mnohobarevné druhy ptáků a zvířat, a tak je toto období nejlepší pro pozorování zvířat v divočině.

Na druhé straně, sušší období trvá od prosince do dubna a je charakterizováno teplem, vlhkostí a minimem srážek. Toto období je ideální pro koupání v moři a slunění na pláži. V této době také můžete poznat mnoho aktivit, jako jsou surfování, turistika a další adrenalinové zážitky.

Cabo Matapalo se nachází v oblasti, která je bohatá na tropickou flóru a faunu. V této oblasti se nachází mnoho národních parků, jako jsou Corcovado a Marino Ballena. V těchto parcích můžete vidět mnoho druhů zvířat, jako jsou opice, lemury, jaguáři, tapíři, kolibříci, pelikáni a želvy. Nedaleko Cabo Matapalo se také nachází oblíbené místo pro potápění, kde můžete pozorovat různé druhy ryb, mořských želv a korálů.

Místní obyvatelé jsou velmi hrdí na svůj kousek země a rádi se s vámi podělí o své zkušenosti a názory na Cabo Matapalo. Pokud se rozhodnete navštívit tuto oblast, určitě nebudete zklamáni. Cabo Matapalo je jedinečné místo s neskutečnou přírodou, kde si každý může najít svůj vlastní ráj.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Cabo Matapalo


1) Jak se dostat do Cabo Matapalo?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Cabo Matapalo, je letět na letiště v Quepos nebo v San José a pak pokračovat v přepravě. Alternativně lze také cestovat autobusem nebo autem, avšak tyto možnosti jsou méně časté.

2) Jaké jsou nejlepší pláže v Cabo Matapalo?
Odpověď: Cabo Matapalo je známý pro své krásné a opuštěné pláže, jako je Platanares, Pan Dulce a Tamales. Každá z pláží nabízí jedinečné atmosféru a vynikající podmínky pro surfování a jiné vodní aktivity.

3) Jaké jsou nejlepší aktivity v Cabo Matapalo?
Odpověď: Mezi nejoblíbenější aktivity pro turisty patří surfování, potápění, rybolov, pěší turistiku, pozorování ptáků, rafting a jízdu na koni. Cabo Matapalo je plný přírodních krás a aktivit pro všechny.

4) Které jsou nejlepší ubytovací možnosti v Cabo Matapalo?
Odpověď: Cabo Matapalo nabízí mnoho cenově dostupných ubytovacích možností včetně kempování, hostely, apartmány a luxusní hotely. Nejlepší ubytování závisí na preferencích každého turisty a jeho rozpočtu.

5) Jaké je počasí v Cabo Matapalo?
Odpověď: Cabo Matapalo má tropické klima a celoročně teplé počasí s teplotami mezi 25 a 35 stupni Celsia. Nejvhodnější čas pro návštěvu je od prosince do dubna, kdy je méně vlhko a méně pravděpodobné deště.


Dovolená Kostarika Cabo Matapalo


Kostarika je jednou z nejkrásnějších zemí světa a oblíbeným turistickým cílem pro milovníky přírody a outdoorové aktivity. Pokud hledáte dovolenou plnou přírodních krás a dobrodružství, může být pobyt v Cabo Matapalo tou správnou volbou.

Cabo Matapalo se nachází na jižním pobřeží Kostariky, v provincii Puntarenas. Tento malý ráj na zemi je obklopen džunglí na jedné straně a nekonečným oceánem na straně druhé. Díky tomuto úžasnému prostředí je tato oblast hojně vyhledávána turisty z celého světa.

Největší atrakcí Cabo Matapalo jsou bezesporu pláže. Na rozdíl od jiných turistických letovisek, zde naleznete pláže nezasažené turistickým ruchem. Mezi nejkrásnější pláže v této oblasti patří Playa Pan Dulce, Playa Tamales a Playa Backwash.

Většina turistů si užívá Cabo Matapalo na pláži, ale oblast nabízí mnoho dalších aktivit. Pro milovníky outdoorových aktivit je tu možnost surfování, potápění, rybaření, turistiky, cyklistiky a mnoho dalšího. Pro ty, kteří si potřebují odpočinout a těšit se ze spousty volného času, zde máte nejlepší možnost připojit k přírodě, nasát její krásu a dobře si odpočinout.

V oblasti Cabo Matapalo se nachází několik ubytovacích zařízení. Pokud hledáte trošku více luxusu, můžete se ubytovat v luxusních vilách s výhledem na moře a bazénem. Pro ty, kteří hledají něco více troufnějšího, lze najít i ubytování v přírodě - jako je například Kemp Pro finančně dostupné voliče je tu velký výběr ubytování od jednoduchých hostitelských nemocnic po ubytování pro tento konec. Zkrátka tu bude každý mít co potřebuje a závisí na vás, jak si svou dovolenou zde užijete.

Cabo Matapalo je skvělou volbou pro ty, kteří touží po spojení s přírodou a chvílech, kdy mohou odpočívat v klidu a v harmonii s přírodou. Zde si opravdu zaručeně odpočinete, načerpáte nové energie a pocítíte neopakovatelně krásu Kostariky.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky