Objevte nejvýhodnější letenky

Mauricius Casela World of Adventures

Letenka Mauricius Casela World of Adventures


Mauricius Casela World of Adventures je jeden z nejpopulárnějších turistických cílů na Mauriciu. Tento zábavní park se nachází nedaleko města Flic en Flac a nabízí nekonečné množství atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Pokud plánujete návštěvu tohoto zábavního parku, můžete si zakoupit letenku a vydat se na dobrodružství. Letenky na Mauricius jsou k dispozici z mnoha míst po celém světě a díky širokému spektru společností můžete najít skvělé nabídky za přijatelné ceny.

Jakmile dorazíte na Mauricius, cesta na Casela World of Adventures trvá pouze krátkou jízdu autem. Po příjezdu na místo budete nadšeni nejen samotným parkem, ale i jeho umístěním, kdy se rozkládá uprostřed nádherné přírody a na pozadí se tyčí vysoké hory.

Na co se můžete těšit? Co třeba safari v autě nebo na chopperu? Nebo co třeba prozradit, jaká zvířata se zde mohou vyskytovat? Tady si můžete prohlédnout tygr, lev, geparda, volavku, nosorožce a mnoho dalších zvířat.

Kromě safari můžete v Casela World of Adventures absolvovat také adrenalinové aktivity jako je zip line, bungee jumping, nebo tyčový park. Zde doslova najdete roztodivné atrakce, zapůjčíte si kolo, projedete se na skútru bossaball, bungee jumping, tyčový park a další aktivity. Nezapomeňme ale ani na koupání s delfíny nebo plnění snu o mazlení s lvy.

Pokud hledáte zábavu, adrenalin a nepopsatelné zážitky, Mauricius Casela World of Adventures je pro vás to správné místo. Stačí si zakoupit letenku a těšit se na cestu do ráje.


Počasí Mauricius Casela World of Adventures


Mauricius Casela World of Adventures patří mezi nejoblíbenější turistické atrakce na ostrově Mauricius. Tento park nabízí širokou škálu aktivit a zábavy pro návštěvníky všech věkových kategorií, které se mohou těšit na zážitky, které se nezapomenou.

Jednou z klíčových atrakcí Mauricius Casela World of Adventures je určitě jeho park s divokými zvířaty. V parku můžete vidět žirafy, krokodýly, opice, lvy a mnoho dalších zvířat. Navíc, můžete se projet na hřbetě velbloudů nebo se projít se lvem na vodítku.

Další nezapomenutelnou aktivitou v parku je zipline. Zipline v Mauricius Casela World of Adventures nabízí neuvěřitelný zážitek, když se propadnete přes korunu stromů až do hloubky dolní části parku. Tato aktivita je vhodná pro dospělé i děti a je velmi oblíbená pro zážitek, jaký poskytuje.

Pokud máte rádi adrenalin, výšky a rychlost, měli byste určitě zkusit tyčovou dráhu zvanou Tubby Jumps. Tato atrakce spočívá v tom, že nasedáte na nafukovací kruh a sjíždíte tratí s tunelovými strukturami a skoky. Tato dráha je vhodná pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Pro návštěvníky, kteří přijeli s rodinou, jsou perfektní roztodivné zážitky, které nabízí Canyoning. Jedná se o plavání a skákání po malebných vodopádech v parku, kde si užijete čarovné okamžiky s rodinou nebo přáteli.

Jestliže se však snažíte najít něco pro své ducha a duševní zdraví, můžete se odreagovat v parku Mauricius Casela World of Adventures, kde jsou k dispozici speciální prostory pro meditaci. Tyto místa umožňují relaxaci a odpočinek, aby se vaše tělo mohlo nabít novou energií.

A konečně, v parku můžete objevovat zvláštní kouty a tajné zákoutí, jako je krásná botanická zahrada. Zahrada v parku je plná různých stromů, květin a rostlin, které přinášejí vůně a barevné kontrasty, které dodávají vizuální zážitek.

Celkově lze říci, že Mauricius Casela World of Adventures nabízí přívětivé prostředí a širokou škálu fascinujících zážitků pro každého návštěvníka. Tento park představuje výbornou volbu, když si přejete strávit čas se svou rodinou nebo k slezení z pracovního kolotoče.


Dovolená Mauricius Casela World of Adventures


Mauricius je neobyčejně krásný ostrov v Indickém oceánu a ideální destinací pro ty, kteří vyhledávají luxus, krásné pláže a pozoruhodnou přírodu. Pokud se chystáte na dovolenou na Mauricius, je třeba si nechat ujít Casela World of Adventures. Jde o jeden z nejoblíbenějších turistických cílů ostrova a přináší návštěvníkům mnoho nezapomenutelných zážitků.

Kde se nachází Casela World of Adventures?

Casela World of Adventures se nachází v Tamarinu, na západě Mauricia. Z tohoto místa lze snadno navštívit i další turistické oblasti v okolí.

Můžete si vybrat ze široké škály aktivit

Casela World of Adventures nabízí širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie. Můžete si vybrat z různých druhů safari, jako je například safari na čtyřkolky, safari na koni nebo primátorské safari. Dále lze využít aktivit jako je ziplining, lezecká stěna, nebo adrenalinová dráha. Pro ty, kteří mají rádi zvířata, jsou k dispozici exotická zvířata, jako jsou lvi, gepardi, zebry, opice a mnoho dalších. Casela World of Adventures také nabízí možnost navštívit starověkou jeskyni, která ukazuje, jakým způsobem Afričané žili v minulosti.

Krásné výhledy a pozoruhodná příroda

Casela World of Adventures má jedny z nejkrásnějších výhledů na ostrov a nabízí návštěvníkům několik způsobů, jak si je užít. Lze si vychutnat krásnou procházku v národním parku, kde naleznete mnoho druhů zvířat a rostlin. Park nabízí pozoruhodné pohledy na Tamarin Bay, jezero, vertikální útesy a horskou scenérii. K dispozici je také možnost podívat se z vápencového útesu na podívanou v podobě delfínů a velryb.

Nakonec

Pokud se chystáte na dovolenou na Mauricius a hledáte zábavné aktivity, krásné výhledy a přírodu, casela World of Adventures by neměla být opomenuta. Bude to nezapomenutelný zážitek. Se širokou škálou aktivit a zvířat, krásou národního parku a pozoruhodným výhledem, bude tento den na Mauricius nezapomenutelný.


Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius Casela World of Adventures


1. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Mauriciusu Casely World of Adventures?
- Nejlepší čas na návštěvu je od června do září, kdy je nižší vlhkost a příjemnější teploty.

2. Jak se dostat do parku?
- Park se nachází asi 35 km od hlavního města Port Louis a doprava je možná autobusy, taxíky nebo pronájmem auta.

3. Kolik stojí vstupenka?
- Vstupné se liší v závislosti na věku a aktivitách, které chcete podniknout v parku. Cena se pohybuje mezi 20 a 40 EUR.

4. Co je v parku k vidění?
- V parku se nachází více než 150 různých druhů zvířat a rostlin, vodní park s tobogany, lanová dráha nebo show s delfíny.

5. Jsou v parku možnosti stravování?
- Ano, park nabízí několik možností stravování od rychlých občerstvení po restaurace.

6. Je zapotřebí rezervovat si vstup do parku předem?
- Rezervace není nutná, ale v době sezóny či víkendů může být park poměrně plný.

7. Lze se parkem projít za jeden den?
- Ano, park lze projít za jeden den. Pokud si však chcete užít všechny atrakce, může být potřeba více času.

8. Co oblečení je vhodné na návštěvu parku?
- Doporučuje se pohodlné oblečení a obuv, které snadno schnou. Také nezapomeňte na plavky a ručník, pokud chcete využít vodních atrakcí.


Ubytování Mauricius Casela World of Adventures


Mauricius Casela World of Adventures nabízí kromě mnoha adrenalinových atrakcí také ubytování v podobě luxusních safari stanů. Tyto stanové apartmány jsou zasazené v srdci parku a nabízejí úžasný výhled na oblast, ve které se nachází.

Každý apartmán je vybaven klimatizací, Wi-Fi připojením, vlastní koupelnou a terasou s výhledem na park. Hosté se mohou těšit na soukromou atmosféru a relaxaci v krásné přírodě. Kromě toho mají k dispozici i bazén, kde si mohou vychutnat osvěžující koupání.

Safari stanové apartmány jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají nevšední zážitek a chtějí prožít něco nového. Ubytování v parku nabízí hostům možnost být blíže k přírodě a pozorovat zvířata v jejich přirozeném prostředí.

Kromě samotného ubytování však nabízí park také mnoho atrakcí a aktivit, jako jsou například safari jízdy, procházky po parku, adrenalinové atrakce a mnoho dalšího. Pro ty, kteří se chtějí odreagovat, je k dispozici spa a wellness centrum.

Celkově je ubytování v Mauricius Casela World of Adventures dokonalou volbou pro ty, kteří hledají nevšední zážitek a rádi by prožili něco výjimečného. Safari stanové apartmány jsou luxusním ubytováním zasazeným do nádherné přírody a nabízejí hostům soukromou atmosféru a relaxaci. Kromě toho je park plný adrenalinových atrakcí a aktivit, takže hosté si mohou užít dobrodružnou dovolenou plnou zážitků.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky