Objevte nejvýhodnější letenky

Mjanmarsko (Barma) Twante

Počasí Mjanmarsko (Barma) Twante


Mjanmarsko, známé také jako Barma, je země nacházející se v jihovýchodní Asii. Jedním z měst v této zemi je i město Twante. Pokud byste se chtěli podívat na aktuální počasí v tomto městě, zajímalo by vás, jaké klima zde panuje.

Twante se nachází v oblasti se subtropickým klimatem, což znamená, že zde jsou vysoké teploty a vlhkost. Letní měsíce, od května do října, jsou velmi horké a suché s průměrnou teplotou kolem 35 stupňů Celsia. V noci se teploty pohybují okolo 25 stupňů Celsia. Během letních měsíců se zde může objevit i tajfun, což je velmi silná bouře s vysokými větry a deštěm.

Zimní měsíce, od listopadu do dubna, jsou mírnější a suché. Průměrná teplota v této době se pohybuje kolem 30 stupňů Celsia. Noční teploty v zimě klesají na 18 stupňů Celsia. Během zimy se může vyskytnout i občasný deštivý den.

Vzhledem k vysoké vlhkosti se v Twante může cítit velmi dusno. Pokud sem chcete vyrazit na dovolenou, bude nejlepší zvolit zimní měsíce.

V letních měsících se může vyskytnout dehydratace a úpaly, proto byste si měli dávat pozor na pitný režim a vyhýbat se přímému slunci.

V zimě jsou zde podstatně příjemnější podmínky pro turisty a to včetně nižších cen ubytování a letenek. Užijte si krásy Twante a vychutnejte si jeho subtropické klima.


Nejčastější dotazy a odpovědi Mjanmarsko (Barma) Twante


Několik nejčastějších dotazů a odpovědí vztahujících se k městu Twante v Mjanmarsku (Barma) jsou:

1. Jak se dostat do Twante z hlavního města Yangonu?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Twante, je jízda trajektem z přístaviště v Yangonu. Trajekty odjíždějí každou hodinu, a cesta trvá asi 2 hodiny.

2. Co je Twante nejvíce známé pro?
Odpověď: Twante je nejvíce známé pro své keramické výrobníky během historické éry, které zůstávají v provozu dodnes. Město je také populární pro své chrámy a budhistické památky.

3. Můžu se v Twante ubytovat?
Odpověď: Ano, je zde několik hotelů a ubytování je k dispozici pro turisty, kteří chtějí zůstat v Twante přes noc.

4. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Twante?
Odpověď: Nejlepším časem na návštěvu Twante je v období sucha mezi listopadem a březnem, kdy jsou teploty mírné a méně deště.

5. Jaké další turistické atrakce lze navštívit v Twante?
Odpověď: Mezi další turistické atrakce, které lze v Twante navštívit, patří Pagoda Shwesandaw, Pagoda Khanda Maha, Pagoda Kyaikhteeyoe a mnoho dalších chrámů a svatyní.


Ubytování Mjanmarsko (Barma) Twante


Mjanmarsko, bývalá Barma, je zemí s bohatou historií a zajímavou kulturou. Jedním z mnoha fascinujících míst ke shlédnutí je město Twante s jeho množstvím tradičních keramických dílen a tržišť. Pokud si plánujete návštěvu tohoto krásného města, je také důležité naplánovat ubytování.

V Twante najdete mnoho hotelů a ubytovacích zařízení, které uspokojí potřeby každého typu cestovatele. Pokud hledáte cenově dostupné řešení, můžete se ubytovat v některém z místních přístřešků pro turisty, které se nacházejí v blízkosti tržiště. Tyto přístřešky, nazývané též bed and breakfast, nabízejí základní a často skromné ubytování, které vám však poskytne nezbytný komfort pro nocleh.

Pro náročnější turisty jsou k dispozici i luxusnější ubytovací možnosti, jako jsou hotely a resorty. Tyto zařízení nabízejí svým hostům různorodé možnosti včetně bazénů, wellness, fitness center, spa a mnoho dalšího. Luxusní hotely jsou ideální pro ty, kteří chtějí zažít maximální komfort a zábavu.

Pokud se chcete blíže seznámit s místní kulturou a tradicí, můžete se ubytovat v jedné z mnoha rodinných pensionůch, kde vám mohou poskytnout zajímavé a osobnější zážitky. Místní rodinné penziony nabízejí také skromné ubytování a vynikající hostitelskou pohostinnost.

V Twante je také velmi oblíbené kempování. Pokud máte rádi dobrodružství a chcete zažít něco jiného, pak je kempování ideální volbou. Podél řeky Ayeyarwady najdete mnoho kempů, které jsou obklopeny krásnou přírodou a poskytují mnoho aktivit a zábavy.

Bez ohledu na vaše preference a rozpočet, najdete v Twante mnoho možností ubytování. Nejlepší je, pokud si svůj pobyt naplánujete předem a rezervujete ubytování dostatečně dopředu, aby bylo vaše cesta co nejhladší a pohodlnější.


Dovolená Mjanmarsko (Barma) Twante


Mjanmarsko, jinak známé jako Barma, je země s bohatou historií, nádhernou přírodou, úžasnými lidmi a nespočetnými památkami. Jedním z mnoha fascinujících míst, které tato země nabízí pro turisty, je město Twante.

Twante leží asi 24 km od hlavního města Yangonu a je dosažitelné lodí nebo autem. Město se nachází na řece Ayeyarwady, což mu dodává nádhernou atmosféru. V Twante najdete mnoho starých tradičních domů, ale také několik klášterů a chrámů, které stojí za prohlídku.

Nejznámější atrakcí v Twante je trh se slavnými keramickými výrobky. Kromě nádherných a barevných džbánů, talířů a dalších předmětů z keramiky, můžete na trhu najít také mnoho dalších předmětů vyráběných z bambusu nebo palmových listů. Na trhu se potkáte s místními obyvateli, kteří vám rádi ukáží, jak vypadá jejich každodenní život.

Další zajímavou atrakcí v Twante je Pagoda Shwesandaw, která je ze všech pagod v oblasti Yangonu nejstarší. Pagoda se nachází v centru města a poskytuje krásný výhled na okolní krajinu.

Pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci, je Twante ideálním místem k návštěvě. Místní pláže jsou čisté a klidné, a co je důležité, nerozviklají je davové turistické zástupy. Plavba po řece Ayeyarwady je také velkým zážitkem, stejně jako procházka po místních ulicích a návštěva malých obchodů a trhů.

Twante je fantastickou destinací pro ty, kteří chtějí zažít něco z místního života a užít si klidnou dovolenou. Městečko je plné kultury a tradic a vždy vás překvapí něčím novým. Pokud chcete zažít něco jiného a pokochat se malebnou krajinou, Twante je pro vás tou pravou volbou.


Letenka Mjanmarsko (Barma) Twante


Pokud hledáte neobvyklé turistické místo, měli byste zvážit odlet do města Twante v Mjanmarsku. Toto město se nachází asi 24 km jihozápadně od hlavního města Yangonu a je známé svou dlouhou historií keramiky a řemesel.

Kromě tradiční keramiky a ručního tkaní textilií, je zde mnoho zajímavých památek. Jednou z nejznámějších je Pagoda Shwesandaw, která poskytuje nádherný výhled na město a okolní krajinu. Ve městě se nachází také několik pravoslavných kostelů a chrámů, které zde byly postaveny především během časů nadvlády britského impéria.

Navštívte také místní trh, kde najdete tradiční mjanmarské zboží, jako jsou rýže, koření, zelenina a ovoce, ale také ručně vyráběné keramické výrobky, které jsou v městě velmi ceněny.

Pro turisty, kteří přijíždějí z Yangonu, je nejlepší způsob, jak se dostat do Twante, lodí. Plavba po řece Ayeyarwady trvá zhruba hodinu a můžete si tak užít krásný výhled na město a okolí.

Celkově je Twante krásné a klidné město, které si zachovává svou autentičnost a méně turistický charakter, než jiná místa v Mjanmarsku. Je to dobrá volba pro cestovatele, kteří hledají odpočinek a poklidnou atmosféru. Pokud chcete během vaší cesty zažít něco jiného, neváhejte a zvažte návštěvu Twante.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky