Objevte nejvýhodnější letenky

Namibie Walvis Bay

Letenka Namibie Walvis Bay


Namibie je jeden z nejkrásnějších koutů světa, na jehož území se nachází unikátní přírodní památky, dračí hory, poměrně malá populace a krásné pláže. Pokud chcete prozkoumat krásy Namibie, je nejlepší letět do města Walvis Bay. Tato oblast je známá svými bílými dunami a jedinečným ekosystémem, který naleznete jen zde.

Letenku do Namibie je možné si rezervovat prostřednictvím internetu, nebo prostřednictvím cestovní kanceláře, specializující se na africkou destinaci. Letenka bývá často kompletována s ubytováním a často také s dopravou na letišti či celkovým servisem.

Po příletu na letiště v Walvis Bayu máte na výběr z několika variant, jak se dostat do centra města. Nejlepší možností je najmout si auto, v místních cestovních kancelářích vypůjčíte snadno auto vhodné do savany a pouště. Pokud však nechcete řídit, využijte čerstvě zavedenou autobusovou dopravu.

Walvis Bay je pro turisty zvlášť zajímavé místo kvůli množství aktivit, které zde naleznete. Začněte svoji cestu nejlepším výhledem na město, a to v Neurama Tower Restaurant a Coffee Shop. Odtud si můžete prohlédnout západ slunce, oblíbený výlet místních.

Poté se vydejte na pláž, kde si můžete zapůjčit kiteboarding nebo se vydat na projekt sledování delfínů, což jsou zde naprosto běžná zvířata, a mnohdy se snadno pouštějí do zábavy.

Další možností pro turisty, kteří se vydávají do města Walvis Bay, je výlet lodí lagunou Pelican, kde budete moci pozorovat místní ostrovy a místní živočichy. Lagunu Pelican můžete také navštívit z některé z turistických lodí, na kterých Vám na místě nabídnou kompletní servis a věděl by Vás doprovodit místní průvodce na trasu, kde najdete opravdu unikátní zvířata a ptačí druhy.

Pro milovníky přírody a zvířat je tato oblast opravdu zajímavým místem. Kromě průzkumu na vlastní pěst se můžete vydat na výlety organizované místními operátory, kteří plánují výlety do savanových oblastí a národních parků a nabízejí vhodné aktivity i pro rodiny s dětmi.

V Namibii najdete mnoho krásných míst, ale pro začátek je Walvis Bay ideálním východiskem. Pokud se rozhodnete pro toto město jako svoji vstupní bránu do Namibie, rozhodně nebudete litovat. Užijete si krásy přírody a zároveň mnoho atrakcí pro turisty. Je to místo, kde se snoubí moderní architektura s unikátními přírodními krásami. Přestaňte uvažovat a vydejte se na cestu do Namibie právě z Walvis Bay.


Nejčastější dotazy a odpovědi Namibie Walvis Bay


Dotaz: Kde se nachází Walvis Bay?
Odpověď: Walvis Bay je přístavní město nacházející se na západním pobřeží Namibie.

Dotaz: Jak se dostat do Walvis Bay?
Odpověď: Nejbližší mezinárodní letiště je Hosea Kutako International Airport v Windhoeku. Z Windhoeku můžete jet do Walvis Bay autobusem, pronajatým autem nebo letadlem.

Dotaz: Co je nejlepší čas na návštěvu Walvis Bay?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu je od května do října, kdy vládne suché a teplé počasí.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší aktivity v Walvis Bay?
Odpověď: Mezi nejlepší aktivity patří surfování, kitesurfing, windsurfing, plachtění, delfíní a velrybí pozorování a návštěva národního parku Namib-Naukluft.

Dotaz: Kde najdu ubytování v Walvis Bay?
Odpověď: Walvis Bay má širokou škálu ubytování od kempů a motelů po luxusní hotely.

Dotaz: Je bezpečné cestovat do Walvis Bay?
Odpověď: Namibie je relativně bezpečná země, ovšem je nutné dodržovat základní bezpečnostní opatření jako je neukazovat drahé předměty na veřejnosti a nedojíždět do nebezpečných oblastí v nočních hodinách.


Ubytování Namibie Walvis Bay


Walvis Bay je druhé největší město v Namibii, ležící na pobřeží Atlantského oceánu. Je to oblíbená turistická destinace, protože nabízí spoustu krásných pláží, úžasné scenérie a nezapomenutelnou faunu. Pokud plánujete cestu do Walvis Bay, měli byste si také připravit dobré ubytování.

Zde je náš průvodce pro nejlepší ubytování v Walvis Bay.

1. Protea Hotel Walvis Bay - toto čtyřhvězdičkové hotelové zařízení nabízí pěkně vybavené pokoje s výhledem na moře a sluneční terasu. Hotel má také bazén, restauraci a bar. Jeho výhodou je blízkost skvělých pláží a aktivit, jako jsou například kiteboarding, windsurfing a rybaření.

2. Lagoon Loge - tento hotel se nachází v klidném místě na břehu laguny Pelican, se snadným přístupem k hlavním atrakcím města. Lagoon Loge nabízí pěkně zařízené pokoje a apartmány, kulturní zážitky a restauraci servírující čerstvé mořské plody.

3. Oyster Box Guesthouse - toto ubytování se nachází v klidném předměstském prostředí. Nabízí kvalitní pokoje, soukromou zahradu, bazén a snídaně.

4. The Olive Exclusive - pokud preferujete luxusní ubytování v Walvis Bay, můžete si zvolit Olive Exclusive. Tento hotel nabízí krásné pokoje, venkovní bazén, wellness centrum a restauraci servírující vybraná jídla z celého světa.

5. De Duine Hotel - Jedná se o malý hotel s výborným poměrem ceny a výkonu. Nabízí prostorné a dobře zařízené pokoje a snídani v ceně. De Duine Hotel se nachází v centru města, s přímým přístupem k restauracím a dalším atrakcím.

Závěrem

Walvis Bay nabízí mnoho zajímavých aktivit a krásných míst k návštěvě, a také pestrou nabídku ubytování pro různé druhy cestovatelů. Ať už se rozhodnete pro pětihvězdičkový hotel nebo menší penzion, budete mít vždycky zajištěné pohodlné ubytování, kde si odpočinete a načerpáte energii pro další cestování.


Počasí Namibie Walvis Bay


Namibie je zemí, která se nachází v jihozápadní Africe a je známá svými rozmanitými klimatickými podmínkami v průběhu roku. Jedno z míst, které se může pochlubit svým unikátním počasím, je město Walvis Bay, které se nachází na západní pobřeží země.

Walvis Bay je druhým největším městem Namibie a je slavné díky svému bohatému divokému životu a nádherným plážím, které jsou oblíbené u vodních sportovců. Město zažívá příjemné subtropické podnebí s málo srážkami po celý rok. Průměrná teplota se pohybuje od 15 °C v zimních měsících až po 25 °C v létě.

Za nejvhodnější období k návštěvě Walvis Bay se tradičně považuje období od září až do května, což jsou suché měsíce, kdy je pravděpodobnost srážek velmi nízká. Turisté zejména oceňují optimální podmínky pro surfování, kitesurfing a windsurfing. Léta jsou také ideální pro návštěvy pláže a prozkoumání místního divokého života.

V zimním období v Walvis Bay teploty klesají a není výjimkou, že denní maxima během chladných dnů dosáhnou jen 10 °C. Nicméně, i během těchto měsíců lze očekávat jeden až dva slunečné dny během týdne.

Co se týče srážek, průměrný roční úhrn srážek činí pouhých 20 mm, což z Walvis Bay jedno z nejsuchších míst v Namibii. I když neprší často, můžete očekávat (zejména v období občasných dešťů od června do srpna) ranní a noční mlhy, které mohou mít vliv na viditelnost.

Vzhledem k převládajícímu suchému klimatu v Walvis Bay je doporučeno uvádět s sebou dostatek vody a hydratačních přípravků, abyste si udrželi optimální hydrataci a vyhnuli se dehydrataci. Je také dobré pamatovat si, že i když jsou teploty mírné, slunce stále svítí velmi silně na pobřeží a ochrana proti slunci je nezbytná.

Když si plánujete cestu do Namibie, návštěva Walvis Bay je nezbytností. S jeho krásnými plážemi, fascinujícím divokým životem a příjemným subtropickým klimatem je to ideální destinace pro rekreaci a relaxaci. Ujistěte se, že máte v plánu přizpůsobit svůj pobyt podle místních klimatických podmínek a užijte si co nejvíce ze své cesty do Namibie.


Dovolená Namibie Walvis Bay


Namibie je země s nekonečnými písečnými dunami, divokou zvěří a fascinujícími místy, která lákají turisty z celého světa. Pokud tedy hledáte dovolenou s neobvyklým a exotickým charakterem, může právě Namibie být tou správnou volbou. Jedním z oblastí této země, které stojí za návštěvu, je město Walvis Bay.

Walvis Bay je přístavní město v Namibii, které se nachází v jeho atlantické části. Město Walvis Bay je považováno za jeden z nejdůležitějších přístavů v Namibii a je známé také díky svému jedinečnému přírodnímu prostředí a mnoha turistickým atrakcím.

Jednou z nejvíce navštěvovaných turistických atrakcí města Walvis Bay je jeho pobřeží. Místní pláže nabízejí velké množství písku, který je ideální pro různé druhy sportů, jako je například surfing. Oblast je také známá pro svou překrásnou flóru a faunu, včetně mnoha druhů ryb, delfínů, tulení a jiných mořských živočichů.

Další oblíbenou turistickou atrakcí v Walvis Bay je národní park dorovin. Tento park se nachází na svazích nejvyšší hory v Namibii, a to Brandbergu. Národní park dorovin nabízí nádhernou přírodní scenérii, která je ideální pro procházky a pěší túry.

Město Walvis Bay je také známé pro své solná pole. Tyto solné polohy jsou vysokými hory, jejichž vrcholy se nacházejí v nadmořské výšce přibližně 1000 metrů nad mořem. Tato solná pole jsou pro turisty atraktivní zejména díky svým fascinujícím vyhlídkám a unikátnímu přírodnímu prostředí.

Návštěva Walvis Bay v Namibii je tedy skvělým způsobem, jak se blíže seznámit s tímto krásným městem i s celkovou atmosférou Namibie. Poskytuje možnost poznat zdejší místní kulturu a zvyky a užít si krásy a rozmanitosti tamního přírodního prostředí. Pokud tedy hledáte nezapomenutelný zážitek a exotickou dovolenou v Africe, může být návštěva Walvis Bay v Namibii tou správnou volbou pro vás.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky