Objevte nejvýhodnější letenky

Nový Zéland Napier

Nejčastější dotazy a odpovědi Nový Zéland Napier


1) Jak se dostat do Napieru?

Napier můžete navštívit autem, autobusem, vlakem nebo letecky. Nejbližší letiště je v blízkém městě Napier na letišti Hawke's Bay Airport.

2) Jaké jsou nejoblíbenější atrakce v Napieru?

Mezi nejoblíbenější atrakce v Napieru patří Walkway Marine Parade, National Aquarium of New Zealand, Art Deco Trust Tours, MTG Hawke's Bay a The Hawke's Bay Farmers' Market.

3) Jaké jsou dobré restaurace v Napieru?

Napier nabízí širokou škálu restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality a víno. Mezi nejlepší restaurace patří The Mission Estate Winery, Emporium Eatery and Bar, Church Road Winery Restaurant a Pacifist.

4) Jaké jsou nejlepší aktivity pro děti v Napieru?

Pro děti jsou v Napieru k dispozici různé aktivity jako návštěva National Aquarium of New Zealand, Le Tour de Taradale, Urban/Wildlife Coast Walks, Splash Planet, Ocean Spa a Aquabike Adventure.

5) Jaké jsou nejlepší pláže v Napieru?

Mezi nejlepší pláže v Napieru patří Waimarama Beach, Ocean Beach a Westshore Beach.

6) Jaké jsou nejlepší ubytování v Napieru?

Napier nabízí různé druhy ubytování včetně hotelů, apartmánů, hostels a kempů. Mezi nejlepší hotely patří Art Deco Masonic Hotel, The Dome Luxury Apartments a Shoreline Motel.


Počasí Nový Zéland Napier


Nový Zéland je znám svou nádhernou přírodou a klimatem, které se mohou v různých částech země lišit. Napier je pobřežní město na východním pobřeží Severního ostrova Nového Zélandu a je často nazýváno "Městem Art Deco". Podívejme se na to, jaké počasí můžete očekávat v Napier.

Přestože Nový Zéland se nachází na jižní polokouli, kde jsou roční období opačná než na severní polokouli, Napier má celoročně mírné klima. Průměrná teplota v létě (od prosince do února) se pohybuje kolem 22-23 °C a v zimě (od června do srpna) kolem 12-13 °C. Nicméně může být velmi teplé a slunečné počasí, zejména v létě, kdy jsou dny delší.

Město se nachází na východním pobřeží Severního ostrova, což znamená, že může být ovlivněno mořským vlivem a zvlněným terénem. Z tohoto důvodu může být počasí nevyzpytatelné a může rychle měnit. Když fouká jihozápadní vítr z Tasmánského moře, můžete očekávat chladné a deštivé počasí. Na druhou stranu, když fouká teplý severní vítr z Pacifiku, může být v Napier velmi horko a suché.

Vzhledem k tomu, že Napier je pobřežní město, mohou být letní měsíce poměrně vlhké a s občasnými dešti. Zimní měsíce mohou být chladné a vlhké s deštivým počasím. Nicméně, díky jasným zimním dnům, můžete očekávat krásné výhledy na zasněžené hory a nádherné západy slunce.

Celkově lze říci, že počasí v Napier je mírné a příjemné po celý rok. Pokud plánujete návštěvu, nezapomeňte si vzít oblečení pro různé počasí a očekávejte nevyzpytatelné změny počasí. Bez ohledu na to, jaké počasí bude, určitě si naplánujte procházku po městě a užijte si jeho nádhernou architekturu a okolní přírodu.


Dovolená Nový Zéland Napier


Nový Zéland je země nepřeberného množství přírodních krás, historických památek a lákadel, které se tu nacházejí. Napier je jedno z měst, které naleznete na východním pobřeží Severního ostrova a co se dovolené týče, je to skvělé místo pro každého, kdo touží po kombinaci relaxace a dobrodružství.

Napier je město s jedinečnou architekturou, která zahrnuje mnoho budov postavených v uměleckém stylu Art Deco. V roce 1931 bylo město zasaženo silným zemětřesením a většina původních budov byla zničena. Následně však město vyrostlo znovu v dnešní siluetu. Dnes se můžete projít ulicemi celého města a obdivovat jeho jedinečné budovy.

Pokud máte v plánu strávit dovolenou v Napier, můžete se těšit na mnoho aktivit a věcí, které zde můžete podniknout. Můžete se projet na kolech po cyklostezkách, máte možnost navštívit národní parky s neuvěřitelnou faunou a flórou, můžete se toulkat po místních vinicích a ochutnávat místní vína nebo si užít výlet na pláž. V okolí Napieru se nachází mnoho klidných pláží, které se proslavily především svými vlnami, ideálními pro vodní sporty. Například pláž Waimarama nebo Ocean Beach jsou ideální pro surfování a jiné vodní sporty.

Město Napier nabízí také mnoho kulturních akcí a festivalů. Prvním z nich je přehlídka Art Deco, která se koná každý rok v únoru. Toto slavné a barevné festivalové setkání vás přenese do světa 30. let minulého století. Můžete si vychutnat jazzové hudební vystoupení, zhlédnout módní přehlídky a obdivovat jedinečné oldtimer vozy.

Máte-li rádi kulturu, můžete navštívit místní muzeum, Art Deco Centre nebo si užít některé ze starobylých kostelů, které jsou v Napieru velmi časté.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli aktivitu, jedno je jisté – dovolená v Napier bude nezapomenutelným zážitkem. Navštivte město, ochutnejte místní vína, navštivte jedinečné festivaly a užijte si krásy Nového Zélandu.


Ubytování Nový Zéland Napier


Nový Zéland je místem, kde se můžete těšit na nádherné přírodní scenérie, vynikající kuchyni a jedinečnou kulturu. Pokud plánujete cestu do této části světa a hledáte ideální místo na pobyt, můžeme vám Nový Zéland Napier vřele doporučit.

Napier se nachází na východním pobřeží Severního ostrova Nového Zélandu a je hlavním městem regionu Hawke's Bay. Tento malebný přístavní město je obklopeno horami, nedaleko od něj najdete národní parky a rozlehlé vinice. Napier také patří ke třem nejteplejším městům v Novém Zélandu, což je důležité pro ty, kteří se na Novém Zélandu vydávají v zimním období.

Existuje mnoho možností, kde si můžete na Novém Zélandu Napier najít ubytování. Pro ty, kteří se chtějí ponořit do atmosféry města a užívat si zdejšího života, jsou k dispozici přímo v centru města malé hotely, hostely a apartmány. Tyto typy ubytování nabízejí většinou skvělé výhledy na oceán a blízkost k nejlepším restauracím a kavárnám.

Pro ty, kteří hledají ubytování blíže k přírodě, může být vhodnější ubytování v národním parku Kahurangi, který se nachází asi hodinu jízdy od města. Zde najdete řadu kempů, chat a dalších ubytovacích možností uprostřed nádherných lesů a hor.

Pokud se vydáte na čtyři hodiny cesty na jih od Napieru, oceníte možnost ubytování přímo u vinic. V oblasti okolo města Napier se nachází několik vinařských oblastí, kde můžete ochutnat místní vína, a pobyt zde může být nejenom romantický, ale také zážitkový a poučný.

Napier má co nabídnout pro každého, ať už jste fanoušky přírody, jídla nebo historie. Pokud hledáte ideální místo na pobyt během vaší cesty po Novém Zélandu, Napier vás zcela určitě nezklame.


Letenka Nový Zéland Napier


Nový Zéland je země krásných přírodních scenérií, fascinující kulturou a bohatou historií. Napier, město nacházející se na východním pobřeží Severního ostrova, je jedním z nejoblíbenějších letovisek v této části země. Pokud se chystáte na dovolenou v Novém Zélandu, letenka do Napieru by neměla chybět na vašem seznamu.

Napier, známý jako „Art Deco Capital of the World“, je městem plným krásných historických budov a fascinujících uměleckých děl. Při procházce po městě můžete obdivovat nádherné budovy vypínající se nad vodou a užívat si výhledu na zasněžené hory v pozadí. Pro milovníky vína pak nabízí množství vinařství a ochutnávek.

Pouze několik minut od Napieru se také nachází několik pláží. Oblasti jako Te Awanga nebo Clifton jsou ideální pro surfaře nebo plážové milovníky, kteří si chtějí užít trochu relaxace na slunci.

Pokud máte rádi přírodu, určitě byste neměli vynechat návštěvu národního parku Te Mata Peak. Tento park nabízí spektakulární výhledy na celé město, oceán a okolní hory. Také se zde můžete procházet po některé z turistických tras.

Jak se dostat do Napieru? Letiště v Napieru, Hawke's Bay Airport, je nejlepším způsobem, jak se sem dostat z jiných částí Nového Zélandu či světa. Mezinárodní lety jsou zejména z Austrálie a Nové Kaledonie. Vnitrostátní lety zajišťují služby letecké společnosti Air New Zealand.

Pokud byste chtěli ušetřit na letenky, měli byste si věnovat chvíli na plánování vaší cesty. Bývá výhodnější nakupovat letenky v předstihu a porovnávat ceny jednotlivých leteckých společností. Můžete také využít různé slevové nabídky a akce, které jsou nabízeny od různých letových společností.

Napier je fascinující město a pokud byste rádi zažili něco nového, nabízí se jako skvělé letovisko. Přitom se můžete užívat krásné přírody Nového Zélandu, ochutnávat vynikající místní vína a procházet se po ulicích plných historických památek. Vydejte se na letenku do Napieru a začněte objevovat krásy této části Nového Zélandu.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky