Objevte nejvýhodnější letenky

Řecko Kréta Kissamos

Ubytování Řecko Kréta Kissamos


Ubytování na Krétě v Kissamos je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu a pohodě. Kissamos je malebné městečko nacházející se na západním pobřeží ostrova Kréta. Má krásné pláže a úžasnou atmosféru, kterou oceníti jak turisté, tak i místní obyvatelé.

Kissamos nabízí mnoho možností ubytování, od privátních apartmánů až po luxusní hotely. Můžete si vybrat to, co nejlépe odpovídá vašim představám a chtěním.

Nejčastější možností ubytování jsou privátní apartmány a studia. Tyto typy ubytování jsou často dostupné za velmi přijatelné ceny a poskytují soukromí a pohodlí. Pokud máte rádi více luxusu, můžete se rozhodnout pro pobyt v jednom z mnoha luxusních hotelů v Kissamos.

Hotely v Kissamos jsou moderní a mají dobre vybavené pokoje, v této oblasti se nachází hodně hotelů designového stylu, takže si můžete vybrat co nejlépe odpovídající styl. Tento styl se vyznačuje čistými liniemi a minimalistickým designem a přináší skvělou atmosféru na dovolenou.

Kissamos má také mnoho restaurací a barů, které nabízejí skvělé jídlo a nápoje, což ocení každý turista. Pokud jste fanouškem tradičního řeckého jídla, rozhodně neváhejte navštívit některou z místních tavern nebo restaurací. Mimo tradičních jídel, můžete si vychutnat také celou řadu italských a mezinárodních pokrmů.

Kissamos nabízí také mnoho turistických aktivit. Od pobytu na pláži až po výlety do místních památek a muzeí, můžete si vybrat z celé řady zážitků. Mnoho lodge a hotel může nabídnout turistické plány, takže se nedostanete ztraceni a budete mát plán vaší dovolené.

Kissamos je skvělé místo pro dovolenou na Krétě. Ubytování zde je velmi přijatelné a můžete zažít skvělý pobyt v jednom z nejkrásnějších měst na západě ostrova. Pokud tedy hledáte místo pro dovolenou, Kissamos by se určitě neměl vynechat.


Počasí Řecko Kréta Kissamos


Kissamos je přímořské město na západním pobřeží Kréty v Řecku. Je obklopené plážemi a turistickými atrakcemi, jako jsou antické památky, malebné vesnice a kláštery. Je to skvělé místo pro dovolenou, včetně plážového pobytu, prozkoumávání památek a ochutnávání místní kuchyně.

Kissamos má mělké moře a písečné pláže, což ho činí ideálním místem pro rodiny s dětmi a neplavce. V létě se voda zahřeje na 25-28 stupňů Celsia a díky mírnému proudění je plavání velmi příjemné. Pláže jsou dobře vybaveny a nabízejí širokou škálu vodních aktivit, jako jsou šnorchlování, jízda na banánu nebo wakeboarding.

Kissamos má středomořské podnebí, s mírnými a vlhkými zimami a horkými a suchými léty. Teplota na Krétě se od května do září pravidelně pohybuje mezi 25-35 stupni Celsia. V zimě teploty klesají na 10-15 stupňů Celsia. Nejlepší období pro návštěvu Kissamos je od května do října, kdy jsou teploty příjemné a slunce svítí téměř každý den.

Kissamos je také známý pro své vítr, který přichází z blízkého poloostrova Gramvousa. Větry jsou silné a často se vyskytují od května do července. Toto období je ideální pro surfaře, kteří si zde mohou užít ideálních podmínek.

V létě může být Kissamos velmi suchý a občas trpí sucho. To může vést k omezenému vodnímu zdroji a ke snížení množství vody, které jsou pláže mohou nabízet. Proto je důležité brát toto v úvahu a být zodpovědný při používání vody.

Celkově je Kissamos skvělým místem pro dovolenou, s krásnými plážemi, kulturními památkami a přátelskými lidmi. Jeho středomořské podnebí a silné větry jsou ideální pro plážové aktivity i pro surfaře. Navštivte Kissamos a dejte se do pravé řecké dovolené!


Letenka Řecko Kréta Kissamos


Pokud plánujete návštěvu Řecka a hledáte neotřelou destinaci, doporučujeme zvážit návštěvu malého městečka Kissamos na ostrově Kréta. Kissamos se nachází na západním pobřeží ostrova, v docházkové vzdálenosti od několika krásných pláží a je obklopeno nádhernou krajinou.

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak se dostat do tohoto malebného městečka, je koupit letenku Řecko Kréta Kissamos. Lety do Kissamosu létají především během letní sezóny, takže si musíte být jisti, že máte rezervaci včas, abyste se dostali do tohoto kouzelného místa.

Při příletu na letiště Heraklion na Krétě máte několik možností, jak se dostat do Kissamosu. Nejlepší variantou je pronajmout si auto, a to jak na letišti, tak i v městečku Kissamos. Tím získáte nezávislost a můžete se snadno dostat k všem místům, která si chcete prohlédnout na Krétě. Alternativně můžete využít veřejnou dopravu (autobusy a taxi).

Kissamos nabízí návštěvníkům mnoho krásných míst k prozkoumání. Jedním z nejvýznamnějších je dávný Kydonia, což je starořecké město, jehož zbytky jsou stále dnes viditelné. Zde můžete navštívit Muzeum Kydonia a obdivovat artefakty, které byly objeveny v této oblasti.

Dalším místem, které stojí za návštěvu, jsou ruiny pevnosti Kissamos, která byla postavena Minceti (benátskou republikou) v 16. století. Pevnost byla často napadána piráty, kteří v této oblasti operovali, takže byla důležitá pro ochranu oblasti před útoky.

Pokud máte rádi přírodu, navštivte přírodní park Balos, který se nachází v zálivu na severozápadě Kréty. Balos je známý pro svou nádhernou modrou vodu a bílé písky a je ideálním místem pro relaxaci a užívání si nádherné přírody.

V Kissamosu a jeho okolí se také nachází mnoho křišťálově čistých pláží, které jsou ideální pro slunění a koupání. Mezi nejpopulárnější patří pláže Falassarna a Elafonisi, které jsou považovány za jedny z nejkrásnějších pláží na Krétě.

Výlet do Kissamosu na Krétě je nezapomenutelný zážitek, jak pro ty, kteří mají rádi přírodu a historii, tak i pro ty, kteří si chtějí užít nádherné pláže a krásné počasí. Pokud chcete být v klidu a užít si krásné letní dovolené, letenka Řecko Kréta Kissamos je tou správnou volbou pro vás.


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Kréta Kissamos


1. Jaké jsou nejlepší pláže v oblasti Kissamos?

V oblasti Kissamos se nachází několik krásných pláží, jako je Falassarna, Balos a Elafonisi.

2. Existuje zde hodně turistů?

Oblast Kissamos je méně turistická než některé jiné oblasti na Krétě, ale i zde se najdou turisté.

3. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Kissamos?

Nejlepší dobou pro návštěvu Kissamos je obvykle od května do října, kdy jsou teploty mírné a slunce svítí.

4. Jaké jsou možnosti ubytování v Kissamos?

V Kissamos se najdou různé možnosti ubytování, jako jsou hotely, apartmány a vily.

5. Co si mohu prohlédnout v okolí Kissamos?

V blízkosti Kissamos se nachází mnoho zajímavých míst k návštěvě, jako je klášter Moni Gonia, archeologické naleziště Polirinia nebo město Chania.

6. Jaké jsou zde možnosti stravování?

V Kissamos se nachází mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat řecké speciality, jako jsou gyros, saláty a mořské plody.

7. Kde se nachází letiště?

Nejbližší letiště se nachází v Chania, asi 50 km od Kissamos.

8. Jaké jsou možnosti dopravy v oblasti Kissamos?

V Kissamos se nachází autobusová stanice, odkud je možné jet do okolních měst a obcí. Dále si můžete pronajmout auto nebo motocykl.


Dovolená Řecko Kréta Kissamos


Dovolená na Krétě v oblasti Kissamos, ležící na západním pobřeží ostrova, je skvělou volbou pro ty, kteří hledají tiché a klidné místo, kde si užijí slunce, moře a krásnou přírodu.

Kissamos je malebné městečko s 3 tisíci obyvateli a přestože se stále mezi turisty oblíbenějšími místy Kréty nepočítá, nabízí především klid a pohodu. Jako v mnoha jiných městech a vesnicích na Krétě, i zde se historie pojí s moderními prvky. Návštěva místního muzea je skvělý způsob, jak se dozvědět více o historii tohoto zajímavého místa.

Kissamos má spoustu krásných pláží, kde se dá v klidu relaxovat, největší a nejznámější z nich je pláž Falassarna. Tato písčitá pláž nabízí pure zvuky přírody a modré moře. I když se může zdát, že jsou větší pláže hezčí, malé krétské zálivy jsou velmi útulné a nejsou přeplněné turisty. Městečko je ideální pro procházky a pozorování krásných západů slunce.

Dalším místem, které stojí za návštěvu je klášter Moni Gonia. Klášter se nachází v kopcovité krajině a nabízí skvělé výhledy na oblast Kissamos. Je zde také muzeum starobylého krétského ikonopisu, což je skvělý způsob, jak se dozvědět více o historii této oblasti.

Kissamos nabízí mnoho restaurací se skvělými tradičními krétskými jídly, která jsou založena na zdravých místních produktech a olivovém oleji. Krétská strava, bohatá na ovoce, zeleninu a ryby, je velmi zdravá a chutná.

V oblasti Kissamos se nacházejí také vinyeardy, které nabízejí skvělá vína a zábavné degustační zážitky. Turistům se doporučuje návštěva vinných sklepů a ochutnávání místních vín a olivových olejů.

Kissamos je místem, kde se můžete skutečně odpočinout od každodenního ruchu a užít si krásu přírody, v útulném prostředí a v klidu. Pokud tedy hledáte malebné místo pro dovolenou, může být Kissamos na Krétě ideální volbou.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky