Objevte nejvýhodnější letenky

Španělsko Andalusie Costa del Sol - Benalmádena

Letenka Španělsko Andalusie Costa del Sol - Benalmádena


Letenka do Španělska je skvělým nápadem pro ty, kteří touží po slunci, moři a kulturních zážitcích. Pokud hledáte perfektní destinaci, doporučujeme vyzkoušet Andalusii. Toto území má překrásnou krajinu, bohatou historii a známé pláže na Costa del Sol, z nichž nejvíce vyniká přímořské městečko Benalmádena.

Pro každého turistu, který si chce užít Andalusii v její kráse, je doporučení koupit si letenku do letiště v Málaze, které je nejlepší a nejvíce strategickou volbou pro cestování v Andalusii. Z letiště v Málaze máte snadný přistup do všech částí Andalusie, které patří mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější cíle turistů, jako je Alhambra, Costa del Sol, Granada a mnoho dalších.

Benalmádena je nejlepším místem pro dovolenou v Andalusii a považuje se za jedno z nejlepších míst pro cestování. Je to přímořské město s bílými domky a kulturním dědictvím. Má krásné písečné pláže, restaurace, bary a noční život. Pro milovníky zábavy je zde zábavný park Tivoli World a Sealife Aquarium. Dále můžete navštívit i benalmádenskou marínu, ze které je krásný výhled na přístav a maják.

Costa del Sol nabízí nejkrásnější pláže na pobřeží Andalusie. Je to místo, kde se můžete opalovat, plavat a relaxovat na slunci. Mezi nejznámější pláže patří Torremolinos, Fuengirola a Marbella, ale Benalmádena má také krásné pláže, jako je Playa Malapesquera nebo Carvajal Beach.

Pro ty, kteří milují zábavu a adrenalin, mohou vyzkoušet několik vodních sportů, včetně surfování, windsurfingu a jetskyingu. Navštivte vodní park, bungee jumping, potápění nebo si pronajměte jachtu. Andalusie nabízí mnoho možností pro ty, kteří touží po adrenalinu a zábavě.

V Andalusii se narodila mnohá slavná jména, jako je Pablo Picasso, který se narodil v Malaze, nebo Federico Garcia Lorca, jeden z nejznámějších španělských básníků, který pocházel z Granady. Tito umělci zanechali svou stopu v andaluském kulturním dědictví, které je jedním z nejbohatších a populárních v Evropě.

Andalusie je také známá pro jedinečnou historii a architekturu. Můžete si prohlédnout středověké vesnice, hradby, zámky a kostely. Alhambra je nejnavštěvovanějším památkovým místem v Andalusii a patří mezi nejkrásnější na světě. Je to palác na vysoké skále, odkud se nabízí krásný výhled na Granadu.

Andalusie nabízí nekonečné zážitky a krásné místo pro dovolenou. Benalmádena a Costa del Sol jsou ideálními místy pro vaši dovolenou, každý rok tisíce turistů navštěvují tyto krásné kouty plné slunce a kultury. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a rezervujte si letenku do Španělska co dříve. Andalusie na vás čeká!


Dovolená Španělsko Andalusie Costa del Sol - Benalmádena


Španělsko je pro Čechy velmi oblíbenou a častou turistickou destinací. Mezi nejvyhledávanější oblasti patří i Andalusie, oblast na jihu Španělska, plná historických památek, kulturních akcí a klidných pláží. Jednou z nejpopulárnějších oblastí Andalusie je Costa del Sol a město Benalmádena.

Costa del Sol je pobřežní oblast ležící na jihu Španělska, v Andalusii. Je to velmi oblíbené turistické letovisko, které nabízí celou řadu zábavy a aktivit. Mezi ně patří především slunné pláže, krásné a historické městské čtvrti, golfová hřiště, vodní parky, noční kluby a mnoho dalšího.

Město Benalmádena, které se nachází na pobřeží Costa del Sol, je jedním z nejpopulárnějších turistických center této oblasti. Město je obklopeno nádhernými plážemi a malebnými přístavy. Má také velmi bohatou historii, která se odráží v architektonických památkách, jako je kostel svatého Dominga nebo hrad Castillo de Bil Bil.

Benalmádena nabízí také několik zábavních parků, jako je Selwo Marina, kde můžete vidět delfíny a další mořské živočichy, či Tivoli World, který je velmi populární především mezi rodinami s dětmi. Park nabízí různé atrakce, jako jsou horské dráhy, kolotoče a jiné.

Přestože Benalmádena je ve velké míře turistickou destinací, najdete zde také tradiční španělské bary a restaurace, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a atmosféru. Nezapomeňte ochutnat především místní speciality, jako je gazpacho, paella nebo grilled sardinky.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Benalmádeně, nebudete litovat. Toto město nabízí skvělou kombinaci historie, kultury, přírody a zábavy. Ať už se budete chtít jen relaxovat na pláži nebo prozkoumat okolní oblasti, Benalmádena vám zaručeně nabídne dokonalou dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Španělsko Andalusie Costa del Sol - Benalmádena


1. Co je to za oblast Costa del Sol?

Costa del Sol je oblíbené turistické místo v jižním Španělsku s nádhernými plážemi, krásným počasím a mnoha možnostmi pro aktivní dovolenou. Oblast patří k Andalusii a nachází se na pobřeží Středozemního moře.

2. Kam patří město Benalmádena?

Benalmádena je malé město na Costa del Sol, které se nachází mezi Malagou a Marbelou. Město je oblíbeným turistickým místem díky mnoha atrakcím, jako jsou pláže, přístavy, golfové hřiště a akvárium.

3. Jak se tam dostanu?

Nejlepší způsob, jak se dostat do Benalmádeny, je letecky přes letiště v Malaze a poté využít místní taxi nebo autobusovou dopravu. Pokud cestujete autem, můžete jet po dálnici A-7.

4. Jaké jsou nejlepší pláže v Benalmádeně?

Benalmádena nabízí několik krásných pláží, mezi nejpopulárnější patří Playa Santa Ana, Playa de Bil-Bil a Playa Malapesquera. Všechny pláže jsou dobře vybavené a nabízejí mnoho vodních aktivit.

5. Kde se dá dobře najíst v Benalmádeně?

Benalmádena nabízí mnoho restaurací a barů s tradičními španělskými jídly a také s mezinárodní kuchyní. Několik doporučení jsou La Viborilla, Restaurante Los Remos a Restaurante La Nina.

6. Jaké jsou nejlepší aktivity v Benalmádeně?

Benalmádena má mnoho aktivit k nabídce pro turisty, jako jsou golfové hřiště, přírodní park, park chameleónů, Aquapark, akvárium a námořní přístav s mnoha obchody a restauracemi.

7. Jaké jsou oblíbené památky v okolí Benalmádeny?

V okolí Benalmádeny jsou populární turistické atrakce, jako jsou historické město Málaga s jeho katedrálou a muzeem Picassova, skalní vesnice Setenil de las Bodegas, a také historické město Granada s nejznámějším památkou - Alhambrou.


Ubytování Španělsko Andalusie Costa del Sol - Benalmádena


Benalmádena je malé městečko na Costa del Sol, které se nachází v Andalusii, ve španělsku. Toto krásné a malebné město nabízí nádherné výhledy na Středozemní moře a horské vrcholky v pozadí. Je to skvělé místo pro dovolenou, a především pro ty, kteří chtějí užít si slunce, pláže a vodní aktivity.

Benalmádena je oblíbenou turistickou destinací, která nabízí mnoho různých možností pro ubytování. Většina turistů si zde najde ubytování v hotelích, apartmánech a rezortech. Tyto ubytovací zařízení se nacházejí poblíž pláží a v centru města, což znamená, že jsou snadno dostupné pro turisty těšící se na odpočinek a relaxaci.

Pokud hledáte luxusní ubytování, nemusíte být turisty v Benalmádena. V blízkosti města se nachází prestižní rezorty a golf resorty, kde naleznete prvotřídní služby a nejmodernější zařízení. Tyto resorty nabízí vynikající pohodlí, kde si lze užít všeho, co nabízí Costa del Sol.

Benalmádena je vybavena množstvím rodinných apartmánů a pronájmem domů. Tyto ubytování jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny. Většina těchto apartmánů má k dispozici bazén a jiné rekreační prvky, které nabízejí aktiviti pro turisty v každém věku.

Přecijen, mnoho turistů nejvíce preferuje menší a rustikální hotely, které jsou umístěné v centru Benalmádeny a blízkosti pláží. Tyto hotely nabízejí skvělé vybavení a příjemnou atmosféru, což je vynikající pro ty, kteří hledají skvělou ubytovací pro svou dovolenou.

Celkově, ubytování v Benalmádena není žádný problém. Město nabízí širokou škálu možností pro každého turistu, který zde chce strávit svou dovolenou. Benalmádena je také výbornou výchozí pozicí pro výlety v okolí Andalusie, což znamená, že tento kousek Španělska se stane ideálním základnou, jehož návštěva Vám zůstane v nezapomenutelné paměti na po celý život.


Počasí Španělsko Andalusie Costa del Sol - Benalmádena


Španělsko je známé svým sluncem a temperamentním klimatem, které láká turisty z celého světa. Andalusie je jednou z regionů, který nabízí jedinečné počasí, plné slunce a žhavé teploty, které jsou ideální pro dovolenou u moře. Costa del Sol, která se nachází v Andalusii, je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů, a to díky svému krásnému pobřeží a bohatému kulturnímu dědictví.

Benalmádena, malé město nacházející se na Costa del Sol, nabízí úchvatné pláže a unikátní atmosféru. Počasí je v tomto regionu velmi příjemné a slunečné po celý rok. Během letních měsíců se teploty mohou vyšplhat až na 30-35 stupňů Celsia, což vytváří perfektní podmínky pro dovolenou u moře. V zimě se teploty neklesají pod 15 stupňů Celsia, což znamená, že toto město je ideálním cílem pro dovolenou za každého počasí.

Benalmádena nabízí mnoho aktivit, které si můžete užít, ať už prázdninujete s rodinou, s partnerem nebo sami. Kromě pláže si můžete užít místní restaurace a kavárny a prozkoumat krásné ulice a budovy. Pokud hledáte trochu adrenalinu, může vás zajímat výlet na okolní kopce, kde si můžete vyzkoušet turistiku nebo být součástí cyklistického závodu.

Benalmádena je také proslulé svým nočním životem. Město nabízí mnoho barů a klubů, které si můžete užít až do pozdních ranních hodin.

Navštivte Andalusii, objevujte krásy Costa del Sol a užívejte si slunce a přátelskou atmosféru místních lidí. Benalmádena je skvělým místem k prožití nezapomenutelné dovolené.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky