Objevte nejvýhodnější letenky

Spojené arabské emiráty Ras Al Khaimah National Museum

Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Ras Al Khaimah National Museum


Dotaz: Jaké jsou otevírací hodiny Ras Al Khaimah National Museum?
Odpověď: Muzeum je otevřeno od neděle do čtvrtka od 8:00 do 18:00 hodin a v pátek a sobotu od 9:00 do 18:00 hodin.

Dotaz: Kolik stojí vstupné do muzea?
Odpověď: Vstupné do muzea je zdarma.

Dotaz: Jaké jsou hlavní výstavy muzea?
Odpověď: Muzeum se zaměřuje na historii a kulturu Ras Al Khaimah a ukazuje život lidí v minulosti, tradice, řemesla a obchod.

Dotaz: Jsou v muzeu k dispozici průvodci v angličtině?
Odpověď: Ano, v muzeu jsou k dispozici průvodci v angličtině a dalších jazycích.

Dotaz: Je možné si v muzeu zakoupit suvenýry?
Odpověď: Ano, v muzeu jsou k dostání suvenýry a dárky jako například tradiční rukodělné výrobky.

Dotaz: Je vhodné muzeum navštívit s dětmi?
Odpověď: Ano, muzeum je vhodné pro návštěvu s dětmi a nabízí interaktivní expozice, které jsou pro děti zajímavé.


Letenka Spojené arabské emiráty Ras Al Khaimah National Museum


Spojené arabské emiráty jsou oblíbenou turistickou destinací díky svým luxusním hotelům, krásným plážím a moderním atrakcím. Avšak většina turistů o tuto skrytou perlu v Rás al-Chajma příliš neví. Rás al-Chajma má totiž nádherné muzeum, které stojí za návštěvu.

Rás al-Chajma National Museum se nachází na krásném místě na pobřeží Perského zálivu. Muzeum je otevřeno od soboty do čtvrtka a nabízí turistům zážitek z návratu do minulosti. Muzeum se nachází v tradičním arabském hradu, který byl původně postaven v 18. století.

V muzeu jsou zabudovány různé exponáty týkající se historie emirátů. Návštěvníci si mohou prohlédnout historické artefakty a vystavené zbraně, které byly používány v minulosti. Vstupné do muzea je velmi příznivé, pouze několik dirhamů.

Kromě tradiční výstavy a vystavení předmětů z minulosti, muzeum také nabízí virtuální realitu, kterou lze vyzkoušet. Využitím moderních technologií, mohou turisté prožít autentické zážitky z těch nejnáročnějších období v historii Spojených arabských emirátů.

Pokud se rozhodnete navštívit Rás al-Chajma National Museum, bude to zajisté zážitek, který si budete pamatovat na celý život. Toto místo nabízí jedinečný pohled na minulost země a ukazuje její kořeny, které se nám mohou zdát věčně ztracené.

Jednou z nejlepších věcí na tomto muzeu je jeho umístění - nachází se v malebné části města, umožňující turistům procházet se kolem tradičních staveb, obchodů a krásných parků. V místních kavárnách si můžete dát skvělé kávy a ochutnat bohaté a chutné arabské pokrmy.

Celkově, Rás al-Chajma National Museum by mělo být na seznamu míst, které si turisté v Spojených arabských emirátech rozhodně nesmí nechat ujít. Muzeum přináší výjimečný pohled na minulost a kulturu této země, což je zároveň unikátní zkušenost, kterou nenajdete nikde jinde.


Ubytování Spojené arabské emiráty Ras Al Khaimah National Museum


Ras Al Khaimah je nejsevernější zemí ze sedmi, které tvoří Spojené arabské emiráty. Tato oblast nabízí mnoho možností pro turisty, kteří hledají zážitky a poznání rozmanité historie místních obyvatel. Jedním z hlavních turistických cílů této oblasti je Ras Al Khaimah National Museum.

Muzeum se nachází v historické části města a je sídlem někdejšího královského paláce a pevnosti. Muzeum nabízí jedinečný pohled na historii a kulturu Spojených arabských emirátů. Vystavené artefakty a expozice se věnují celé historii Ras Al Khaimahu, od prehistorie až po moderní dobu. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout obrazové materiály, antické nástroje, kostýmy, zbraně a mnoho dalšího.

Návštěvníci mohou prohlédnout celé muzeum sami, nebo se mohou přidat ke skupinám s průvodcem, kteří nabízí nejenom informace, ale i zajímavé příběhy a zajímavosti. Muzeum je otevřeno denně kromě pátku, a to od 9:00 do 18:00 hodin.

Pokud se chystáte navštívit Ras Al Khaimah National Museum, nabídne vám mnoho možností pro ubytování. V těsné blízkosti muzea najdete několik hotelů a resortů, které vám nabídnou pohodlné a luxusní ubytování. Mnohé z nich se nacházejí přímo na pláži, což vám umožní vychutnat si slunce i plavání v Perském zálivu. Je zde také mnoho možností pro ubytování v blízkosti památek a zajímavostí, což vám umožní prozkoumat další části města.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu ubytování, budete mít vras Al Khaimahu všechny pohodlnosti a okouzlující kulturní zážitky. Ras Al Khaimah National Museum je jedním z nejvýznamnějších a nejnavštěvovanějších míst v této oblasti, a proto byste si ho neměli nechat ujít během své návštěvy Spojených arabských emirátů.


Dovolená Spojené arabské emiráty Ras Al Khaimah National Museum


Spojené arabské emiráty jsou oblíbenou turistickou destinací mezi lidmi z celého světa. Kromě luxusních hotelů, krásných pláží a moderních měst, turisté mohou také navštívit mnoho historických památek. Jednou z nich je i muzeum v Ras Al Khaimah, které má název National Museum.

Muzeum National Museum se nachází v historické části města Ras Al Khaimah a je umístěno v budově, která kdysi sloužila jako residence pro emíra. Muzeum bylo otevřeno v roce 1987 a od té doby se stalo oblíbeným rozptýlením pro turisty, kteří se zajímají o historii a kulturu Spojených arabských emirátů.

Muzeum nabízí návštěvníkům možnost nahlédnout do vzrušující minulosti tohoto bohatého regionu. Expozice muzea jsou organizovány tematicky a nejzajímavější jsou snad ty, které se týkají historie obchodu s perlemi, zemědělství a rybolovu.

Přestože se zdá, že muzeum je malé, návštěvníci se mohou těšit na mnoho zajímavých exponátů. Některé z nich jsou například repliky tradičních arabských domů, staré fotografie a dokumenty, kusy tradičních oděvů a šperků. Kromě toho muzeum také hostí dočasné výstavy a kulturní akce, které jsou velmi populární mezi turisty.

Za zmínku rozhodně stojí také místnost, která je věnovaná perlovému obchodu. V této místnosti můžete vidět domácí lodě, které se používaly k lovům perel a mnoho dalších vzácných předmětů, které byly použity při této staré a významné obchodní činnosti.

Muzeum National Museum má rozmanitou sbírku, která dává návštěvníkům jedinečnou příležitost nahlédnout do historie a tradic v této části Světa. Pokud tedy plánujete svoji dovolenou v Ras Al Khaimah, rozhodně nevynechejte muzeum. Toto krásné místo je připomínkou toho, jak se mohou lidé vrátit zpět v čase a dozvědět se o světě, který byl tak odlišný od toho, co známe dnes.


Počasí Spojené arabské emiráty Ras Al Khaimah National Museum


Spojené arabské emiráty jsou známé nejen svými luxusními hotely, ale také svou bohatou historií. Ras Al Khaimah, jeden z hlavních emirátů, hostí Národní muzeum, které prezentuje unikátní příběh o historii tohoto regionu, jeho kultuře a tradicích.

V posledních letech se této oblasti dostává stále více pozornosti, přičemž turisté si ji stále více oblíbili a styly se více o historii a kultuře těchto zemí. Národní muzeum v Ras Al Khaimah je perfektním místem pro ty, kteří hledají jedinečné a nezapomenutelné zážitky.

Muzeum se nachází v městě Ras Al Khaimah a bylo otevřeno v roce 1987. Je situované v tradiční arabské budově, která sama o sobě představuje unikátní kus historie. Navíc zde návštěvníci najdou dvě další budovy, jeden palác, kde byly dříve uschovávány umělecké skvosty a další, kde bývala pevnost.

Zdejší expozice se vyznačuje velkou rozmanitostí, která se vztahuje k historii a kultuře regionu. Všechny artefakty a předměty, které jsou vystaveny, jsou pečlivě uspořádány a popsány s cílem přiblížit návštěvníkovi arabskou historii a způsob života od starověku až po dnešek.

Zvláštní pozornost je věnována sbírkám místních řemesel a tradičním činnostem, jako například výroba palmových listů, tkaní a tkalcování koberců, nebo použití tamních zdrojů, jako například dřeva, které se používá k výrobě zemědělských nástrojů a dalších předmětů v domácnosti.

Tyto tradice a řemesla se prodávají v obchodě v muzeu, takže návštěvníci se mohou narovinu stát součástí této kultury a koupit si něco tradičního, aby si mohli odnést kousek z arabské historie.

Další exponáty zahrnují historické dokumenty, malby, fotografie a další kulturní a historické artefakty, které vám ukáží celou řadu aspektů této oblasti a země. Ať už jste studenti historie, milovníci kultury nebo jednoduše zvědaví turisté, národní muzeum Ras Al Khaimah je skvělým místem k návštěvě.

Vstupné do muzea je poměrně levné, takže je to ideální množina pro rodiny, páry nebo skupinu přátel, kteří chtějí prozkoumat tuto unikátní část světa. Je otevřeno každý den od 9:00 do 18:00. Welcome to Ras Al Khaimah National Museum.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky