Důležité 28.10.2020

Vážení klienti, s lítostí Vám musíme oznámit, že i náš podzimní wellness víkend, který pořádáme na hotelu DUO na Horní Bečvě, bude v plánovaném termínu, tedy 6.-8.11.2020 z rozhodnutí vlády ČR a jejího opatření v boji proti koronaviru zrušen. Samozřejmě, že již delší dobu se schylovalo k tomuto rozhodnutí, ale vedli jsme jednání s vedením hotelu DUO o náhradních termínech a proto se ozýváme až nyní.Letošní listopadový termín se z důvodu výše uvedených konat nemůže, po jednání s provozovatelem hotelu DUO se nám podařilo zajistit další termíny.

Náš již dopředu rezervovaný termín na wellness pobyt je 9.-11.4.2021, další v pořadí je nově naplánován na 14.-16.5.2021. Posílením dalších termínů chceme umožnit čerpání voucherů všem, kteří mají svůj wellness pobyt již uhrazen a bohužel jej z důvodu zákazu vlády ČR nyní nemohli využít. Přidáním dalších termínů rozšiřujeme možnosti využití našich služeb. Na podzim 2021 se bude konat náš klasický listopadový termín, a to ve dnech 5.-7.11.2021.Jelikož je v této době velmi složité něco predikovat, prozradím jen, že s hotelem jednáme ještě o jednom termínu, kdy bychom reagovali na stav COVID-19 a operativně reagovali na možnost pobyt uspořádat, s ohledem na podmínky, které vláda vyhlásí, respektive rozvolní. O všech novinkách a změnách Vás budeme s předstihem informovat.

V této chvíli nejsme schopni s ohledem na přípravy našich wellness pobytů udělat více. Veškeré pobyty uhrazené klienty se tak přesunou do termínů, které budeme realizovat v roce 2021 tak, jak to ukládá nařízení vlády ČR o čerpání zájezdů a pobytů. Za zrušení pobytů se Vám velmi omlouváme, i když všichni víte, že na tomto neneseme žádnou vinu ani pochybení. Ujišťujeme Vás, že o svůj uhrazený pobyt nepřicházíte a zdarma si vyberete z termínů v příštím roce.

Nyní je jen jasné, že v roce 2020 se již nesejdeme ani neuvidíme. S některými z Vás možná ano - v našich sportovních centrech po zrušení opatření a já věřím, že tomu tak bude alespoň v prosinci, kde Vás rádi přivítáme zpět spolu s našimi instruktory - buďto v našem fitness v Orlové či v Bohumíně. I z tohoto důvodu mi dovolte popřát všem ostatním, se kterými se neuvidíme osobně ve zbytku tohoto velmi náročného roku 2020 vše dobré, hodně štěstí a rodinné pohody a především zdraví, kdy si najednou všichni uvědomujeme, že to není již pouhé klišé.

Vše dobré a brzy na viděnou. S pozdravem Martin Šembera - jednatel společnosti