Studia Klára

Studio Klára působí jako malá síť center sportu a zdraví. Mezi naše hlavní přednosti patří především neobvykle široké spektrum nabízených služeb provozovaných na jednom místě. Zabýváme se nejen sportovními volnočasovými aktivitami, ale také způsoby, jak dokonale zrelaxovat a dopřát svému tělu pestrou škálu aktivního i pasivního odpočinku.

Působíme jako celistvý tým rozprostírající se mezi dvěma specifickými centry v Bohumíně a Orlové. Cílem naší práce je především zdraví našich klientů, kteří se s širokými úsměvy rádi a opakovaně vracejí. Naše sportovní centra disponují moderními fitness, kde Vás za všech okolností provedou pouze zkušení trenéři s několikaletou praxí. Věříme, že pouze odbornost v kombinaci s osobním přístupem může přinášet sladké plody úspěchu. 

Nad rámec provozování sportovních center již po několik let rozvíjíme také vlastní činnost v pořádání speciálních sportovních a wellness víkendů. Při pořádání těchto akcí využíváme všech cenných zkušeností, které jsme za roky provozování center zdraví a sportu získali od našich klientů.

Nyní jsme tady proto, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší z nás…

K fitness neodmyslitelně patří také racionálně sestavený jídelníček s ohledem na potřeby a zdravotní stav klienta. V našich centrech se o Vás starají také  výživoví specialisté, kteří kromě kulturistického oddílu Šembi vedou také velice úspěšné kurzy HUBNOUCÍ REVOLUCE pro všechny, kteří chtějí pomoci na cestě za vysněnou postavou. S tímto jim mimo jiné pomáhá také odborný přístroj „Bodystat“, který odhalí skutečnou stavbu těla a veškeré důležité hodnoty jedince. Dokážeme tak nahlídnout pod „povrch“ a odhalit skutečnou příčinu neúspěchu, či nespokojenosti s vlastním zdravotním stavem, který často souvisí s fyzickou kondicí a nevhodně zvoleným životním stylem.  

Na základě vyšetření „Bodystatem“ vytváříme zcela individuální progresivní program včetně výživového, či fitness programu. Do tohoto programu vhodně zařazujeme nastavení výživy a tréninku na míru, zvolíme vhodné doplňkové aktivity a celý postup je nadále kontrolován pravidelnými konzultacemi.

V našich sportovních centrech stále více a více stoupá obliba kolektivních sportů a tom, jaké sporty a instruktory u nás máme, si můžete přečíst v dalším odkaze J