Hotel Duo

Hotel Duo se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Horní Bečva nedaleko centra obce, které je vzdálené cca 3 km (asi 30 minut klidné chůze). Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradu v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště činí z našeho hotelu unikátní místo pro prožití vašeho pobytu.

Náš hotel je situován do dvou samostatných budov Duo I a Duo II. Budovy jsou od sebe vzdáleny cca 50 metrů. Celý hotel je nekuřácký, cyklisté i domácí mazlíčci jsou vítáni.

Při návrhu a rekonstrukci wellness centra Hotelu Duo se povedlo zachovat atmosféru a ducha místa, které bylo postaveno v roce 1985 jako ‘rehabilitační pavilón’ pro zaměstnance podniku VOKD a následně přetvořit tmavé místo ‘ve sklepě hotelu’ ve špičkový bazén s dech beroucím výhledem na beskydské vrcholky a medical wellness s famózní atmosférou.

Díky prolínání původních materiálů s novými, použití místního modřínu, industriální čedičové podlaze a plně funkčnímu dispozičnímu řešení s vtipně řešenými detaily vznikla ve wellness centru harmonická atmosféra, která je nedostižně vzdálena ruchu a chaosu velkých bazénů nebo anonymních wellness center.

Zajímavostí je unikátní dispoziční a funkční řešení dvou saun, vlastní medical wellness s recepcí zaměřenou na přání návštěvníka, smíšená šatna se samostatnými převlékacími boxy, komplexní bezbariérové řešení, umístění sprch a toalet v mokré části bazénu, a také použití nejmodernějších technologií osvětlení, vzduchotechniky a ozvučení, které umocňují zážitek z pobytu.

Samostatnou pozornost si zaslouží kombinace dvou saun – solné a variabilní, ochlazovacího bazénku a horské sprchy s mystickou odpočívárnou. Funkčně můžete celodenně využít až osm různých režimů, které se liší teplotou, vlhkostí a samozřejmě i návštěvníky – jiné požadavky mají ženy, rodiny s dětmi nebo zkušení saunaři zvyklí na 95 °C.

Třešničkou na dortu je zásadní přepracování prostoru masáží v moderní medical wellness. Zastaralý model byl přetvořen na útulné individuální kabiny pro možnost dokonalé relaxace při masáži, kosmetice Sothys Paris a celé plejádě dalších procedur v promyšleně koncipovaném prostředí.

Více informací o hotelu najdete na http://www.hotel-duo.cz