Důležité

VIDEO ZDE

Vážení klienti, v návaznosti na skutečnosti, které vedly ke znemožnění konání našeho sportovního a wellness pobytu  v termínu 3.-5.4.2020 z důvodu nařízení vlády České republiky Vám zasíláme následné informace.Jelikož je nyní nemožné odhadnout vývoj omezení pořádaných akcí našeho typu v souvislosti s nařízeným omezením, rozhodli jsme se Vám nabídnout možnost čerpání našeho sportovního a wellness pobytu v termínech následujících. 


Prvním termínem, kdy máme zasmluvněn celý hotel Duo, je termín 6.-8.11.2020. V případě, že problém pandemie již bude pod kontrolou – jak všichni věříme, bude se konat náš další sportovní wellness víkend v uvedeném termínu. Všichni klienti, kteří z výše uvedených důvodů nemohli využít zrušeného pobytu, budou mít po dobu do 30.4.2020 přednostně rezervována místa na podzimní termín. Pokud Vám tento termín bude vyhovovat, stačí nás jen kontaktovat na příslušném mailu sharkline.ca@seznam.cz a Vaši žádost bezodkladně vyřídíme. Pro možnost, že by Vám tento termín nevyhovoval, budete moci využít i všechny naše termíny v roce 2021 - jaro 9.-11.4.2021 či podzim 4.-6.11.2021. 


V současné chvíli jsme s vedením hotelu Duo domluveni, že v případě, že dojde ke změnám v omezení opatření a doba bude příznivá pro pořádání našeho pobytu, probereme možnosti pořádání našeho pobytu i v dřívějších měsících. Toto však nyní není možné garantovat. Z tohoto důvodu budeme pravidelně informovat naše klienty prostřednictvím mailu a našich stránek o případném vývoji i pořádání dalších akcí, kde budou klienti oprávněni uplatnit své rezervace.


Vzhledem k tomu, že chápeme nepříjemnosti, které  vyplývají z nemožnosti uskutečnit náš sportovní wellness pobyt, Vás všechny prosíme o pochopení a vstřícnost při řešení Vašich pobytových voucherů. I když výše uvedené skutečnosti nebyly způsobeny naší vinou a naše společnost nemohla nijak ovlivnit  skutečnosti ze zrušení pobytu, prosíme o využití naší nabídky, a to přebookovat Váš pobyt na kterýkoli termín v roce 2020 a 2021.


Všem, kteří využijí naší nabídky, chceme poděkovat. Jen díky racionálnímu přístupu klientů budeme schopni nadále poskytovat naše služby v oblasti pořádání našich sportovních wellness pobytů. 10let pořádání našich akcí jak v ČR, tak i v zahraničí, je příslibem pro další konání našich akcí. Vážíme si Vaší důvěry a  uděláme vše pro  to, abychom se i nadále potkávali na našich sportovních wellness pobytech i v následujících letech.
Za společnost Shark Travel Agency -  s úctou Martin Šembera