Objevte nejvýhodnější letenky

Trinidad a Tobago Mount St. Benedict

Letenka Trinidad a Tobago Mount St. Benedict


Trinidad a Tobago jsou dvě malé karibské ostrovy, které leží východně od pobřeží Jižní Ameriky. Tato krasná země je jedním z nejlépe zachovaných tajů Karibiku a strmé hory a krásné pláže vás zcela uchvátí.

Jedním z nejlepších míst, které byste si měli při návštěvě Trinidadu a Tobago nechat ujít, je hora Mount St. Benedict. To je vrchol o nadmořské výšce 304 metrů, který nabízí nádherné výhledy na celou zemi a je ideálním místem na pěší túry nebo jen na krátký výlet na horní vrchol.

Nejbližším městem k hoře je město St. Augustine, které se nachází pouhých 15 minut jízdy od vrcholu. Když vám bude cesta na horu zdát příliš náročná, můžete si v blízkosti malebného kostela St. Benedict odpočinout a užít si klidného odpočinku.

Co se týče letenek, Trinidad a Tobago lze snadno dosáhnout z celého světa. Letiště Piarco na Trinidadu je jedním z největších letišť v Karibiku, což zajišťuje dobré propojení s ostatními destinacemi. Pokud cestujete z Evropy, nejjednodušší cestou je přímý let z Londýna do Port of Spain, který trvá asi 10 hodin.

Většina turistů, kteří navštěvují Trinidad a Tobago, se rozhodne pro delší pobyt a objevování všech kulturních a přírodních skvostů této země. S pestrým nabídkou památek, pláží a přírodních parků vás ta pravá dovolená čeká na vašem dosah.

Pokud tedy přemýšlíte o plánování vaší příští dovolené, neváhejte a zvažte návštěvu nezapomenutelné země Trinidad a Tobago a poutavé, krásné hory Mount St. Benedict.


Nejčastější dotazy a odpovědi Trinidad a Tobago Mount St. Benedict


1. Jak se dostat na Mount St. Benedict?

K nejlepšímu výhledu na Mount St. Benedict se lze dostat autem z Port of Spain po Saddle Road.

2. Jaká je výška Mount St. Benedict?

Mount St. Benedict má nadmořskou výšku 320 metrů.

3. Co se nachází na Mount St. Benedict?

Na Mount St. Benedict se nachází benediktinský klášter, kostel Svatého Benedikta, hostinec a darovací obchod, ze kterého si můžete odvézt suvenýry.

4. Kde se můžu ubytovat v blízkosti Mount St. Benedict?

V blízkosti Mount St. Benedict se nachází několik hotelů a penzionů v Port of Spain.

5. Jaké jsou nejlepší aktivity, které lze v okolí dělat?

V okolí se lze věnovat turistice, vodním sportům a návštěvě historických památek. Dále se zde konají různé kulturní akce a festivaly.

6. Můžu si zakoupit nějaké suvenýry v Darovacím obchodě?

V Darovacím obchodě na Mount St. Benedict si můžete zakoupit různé suvenýry jako například rukodělné předměty, keramiku, textilie a dřevěné výrobky.

7. Jaké jsou vstupní poplatky na Mount St. Benedict?

Na Mount St. Benedict neexistuje žádný vstupní poplatek, ale pokud se rozhodnete navštívit muzeum či další památky, může být nutné zaplatit poplatek.


Dovolená Trinidad a Tobago Mount St. Benedict


Trinidad a Tobago jsou dva karibské ostrovy, které spojuje společná vlajka, ale odlišují se obyvatelem i krajinnými rozdíly. Na Tobagu lze najít luxusní pláže, naopak Trinidad je mnohem více prozkoumaný a zemědělský. Každopádně, pokud hledáte plné zážitků, stojí za to vyzkoušet Mount St. Benedict na Trinidadu.

Mount St. Benedict byl původně posvátným místem původních obyvatel, kteří nanosily půdu do této bažiny, až do výšky kolem 2000 stop. Když se v 20. století do středu ostrova, kde se nachází, usadili převorové benediktinského řádu, převzali toto posvátné místo a začali sem stavět klášter.

Klášter byl poprvé založen v roce 1912 a brzy se stal místem, kam poutníci chodili modlit se, hledat pokoj a pohodu nebo kde si odpočinout během cesty do města. Klášter byl celkově postaven v gotickém stylu, s elegantními oblouky a křížovými chodbami.

Kromě toho, že klášter slouží jako mnohubarevný kus architektury, nabízí také ideální prostor pro relaxaci a zklidnění v srdci přírody. Klášter se nachází uprostřed skvěle udržované zahrady, nabízející neuvěřitelné pohledy na okolní krajinu a moře.

Poutníci mohou strávit celý den na Mount St. Benedict, modlit se a pozorovat na přirozené krásy ostrova. Klášter má také muzeum, které ukazuje dějiny benediktinského řádu a kolonizace Trinidatu a Tobaga.

Navštívíte-li Mount St. Benedict v době mše, máte jedinečnou možnost vstoupit do kláštera a pozorovat slavnostní mše, kterou slouží místní duchovní. Mše se konají v krásném gotickém refektáři, který se nachází pod klášterní zahradou.

Celkově je poutní stezka na Mount St. Benedict dokonalou volbou pro ty, kteří jsou hledají klidu a kontaktu s přírodou. Jestliže se rozhodnete návštěvu kláštera zahrnout do vaší cesty po karibských ostrovech Trinidad a Tobago, můžete být jisti, že si odnesete krásné zážitky.


Počasí Trinidad a Tobago Mount St. Benedict


Trinidad a Tobago je ostrovní karibská země, která se skládá z dvou hlavních ostrovů, Trinidadu a Tobaga. Nachází se v jižním Karibiku a je obklopena modrou vodou a bílými plážemi. Trinidad, největší z obou ostrovů, má mnoho zážitků a atrakcí pro návštěvníky, ať už jde o prozkoumání deštných pralesů nebo návštěvu pláží s jemným pískem. Jedním z nejvýznamnějších míst na ostrově je Mount St. Benedict, který přitahuje návštěvníky z celého světa.

Mount St. Benedict se nachází na Trinidadu a je nejvyšším bodem celého ostrova. Je to klášter benediktinských mnichů, který nabízí nádherný výhled na celý ostrov a okolní moře. Z kláštera jsou vidět i nedaleké hory, deštné pralesy a pláže, což umožňuje cestovatelům prozkoumat celou krásu ostrova.

Počasí v Trinidadu je celoročně teplé a vlhké díky jeho tropickému podnebí. Průměrné teploty se pohybují mezi 25 a 30 stupni Celsia a v létě mohou překročit až 33 stupňů. V zimních měsících se teploty mírně snižují, ale stále se drží kolem 25 stupňů. Srážky jsou také pravidelné v průběhu celého roku, s nejvyššími množstvími srážek v období mezi červnem a prosincem.

Díky svému poloze v Karibiku je Trinidad také náchylný k tropickým bouřím a hurikánům. Ty se obvykle vyskytují v období od června do listopadu, s vrcholem v srpnu a září. Je tedy důležité sledovat aktualizace počasí v této oblasti a chránit se před přírodními katastrofami.

Přestože počasí může být v Trinidadu a Tobagu trochu nepředvídatelné kvůli jeho tropickému klimatu, výlet na Mount St. Benedict určitě stojí za to. Návštěvníci si zde mohou užít krásný výhled na pestré krajiny Trinidadu a zároveň se mohou naučit něco o kultuře a historii karibského regionu.


Ubytování Trinidad a Tobago Mount St. Benedict


Mount St. Benedict je malebná hora nacházející se na ostrově Trinidad a Tobago. Tento klidný koutek ostrova nabízí nejen krásnou přírodu, ale také skvělé ubytování pro návštěvníky, kteří se sem vydávají za klidem a odpočinkem. Zde je několik tipů, jak si můžete užít skvělý pobyt v oblasti Mount St. Benedict.

1. Mount St. Benedict Guesthouse
Mount St. Benedict Guesthouse je ideálním místem pro ty, kteří hledají útulné a pohodlné ubytování s výhledem na krásné okolí. Tato ubytovna nabízí pokoje s vlastní koupelnou, TV a klimatizací a také bezplatné Wi-Fi připojení. Hosté zde mohou využívat také restauraci s dřevěnou podlahou, která nabízí tradiční kreolskou kuchyni.

2. Pax Guest House
Pro ty, kteří hledají luxusnější ubytování, je zde Pax Guest House. Tato elegantní vila s výhledem na Mount St. Benedict nabízí pokoje s vlastní koupelnou, klimatizací a TV. Hosté zde mohou relaxovat na terase s výhledem na moře a horu nebo se projít v zahradách plných tropických květin a palm.

3. The Hollows
Pokud hledáte ubytování, které se nachází blíže k přírodě, může být pro vás ideální The Hollows. Tato ubytovna se nachází v horách a nabízí pokoje, chatky a apartmány s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Hosté zde mohou využívat také bazén, lázně a fitness centrum.

4. Laman Lodge
Laman Lodge je další skvělou volbou pro ty, kteří hledají ubytování v srdci přírody. Tato ubytovna se nachází na okraji lesa a nabízí chatky a pokoje s vlastní koupelnou a klimatizací. Hosté zde mohou využívat také bazén, zahradu a venkovní terasu s výhledem na hory.

V oblasti Mount St. Benedict je tedy více než dostatek možností, jak si užít skvělou dovolenou. Od útulných guesthousů až po luxusní vily, každý si zde najde to své. Ať už plánujete dovolenou na víkend nebo týden, Mount St. Benedict vás rozhodně nezklame.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky