Objevte nejvýhodnější letenky

Antigua a Barbuda Rendezvous Bay

Počasí Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě karibské ostrovy, které jsou známé svými bílými písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou. Na tomto malém ostrově je mnoho krásných míst, ale jedno z nejlepších a nejkrásnějších míst je Rendezvous Bay.

Rendezvous Bay je 2km dlouhá pláž, která se nachází na jihozápadě ostrova Antigua. Tato pláž je vytvořena korálovými útesy a písečnými dunami, které tvoří bílý písek. Pláž je chráněna před větrem a vlnami, což vytváří ideální podmínky pro koupání a slunění. Vody kolem Rendezvous Bay jsou teplé a křišťálově čisté, které lákají turisty i místní obyvatele k plavání a potápění.

Klima v Antigui a Barbuda je tropické, takže během celého roku je na Rendezvous Bay příjemné počasí. Nejteplejší období je od května do října, kdy teploty dosahují až 31 stupňů Celsia. V zimních měsících se teploty snižují na příjemných 24 až 27 stupňů Celsia. Srážky jsou během celého roku, ale nejvíc se jich vyskytuje v období od května do listopadu.

Pokud se chystáte navštívit Rendezvous Bay, nezapomeňte si přivézt nezbytnosti, jako jsou opalovací krém, klobouk nebo sluneční brýle, protože slunce na karibských ostrovech může být velmi intenzivní. Doporučuje se také vzít si s sebou vodu a zdravé občerstvení, protože na pláži nejsou žádné kiosky nebo stánky s jídlem a pitím.

Celkově má Rendezvous Bay nádherné počasí celý rok a je to ideální místo pro koupání a odpočinek. Turisté se sem vrací stále a stále kvůli jeho kráse a klidu. Pokud se chystáte na dovolenou v Antigu and Barbuda nebo hledáte místo pro romantické randění, Rendezvous Bay je jednoznačně ideální volbou.


Dovolená Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě malé ostrovy v Karibiku, které nabízejí vynikající turistické atrakce, a jedním z nejoblíbenějších míst pro dovolenou na nich je Rendezvous Bay.

Rendezvous Bay je nádherná pláž nalézající se na jižní straně ostrova Antigua. Tuto pláž mnoho turistů považuje za nejkrásnější pláž celého ostrovního státu. Pláž má bílý písek a křišťálově čisté moře, které vás zaujme okamžitě.

Rendezvous Bay je oblíbená zejména mezi páry, protože je zde velmi romantická atmosféra. Pokud hledáte místo, kde byste si mohli strávit nezapomenutelnou svatební cestu nebo výročí, Rendezvous Bay je tou správnou volbou.

Na pláži Rendezvous Bay se nachází několik barů a restaurací, které nabízejí lahodné karibské speciality, které si určitě zamilujete. Pokud hledáte něco, co vám dodá energii na celý den, určitě byste si měli vyzkoušet některé z místních burrito nebo sushi restaurací.

Mnozí turisté přijíždějí na Rendezvous Bay hlavně kvůli vodním aktivitám, které tato pláž nabízí. Vody na této pláži jsou klidné a teplé, a to ideální podmínky pro potápění, šnorchlování, plachtění a půjčení kajaku.

Když večer zapadne slunce, dojděte na pláž pro neuvěřitelné západ slunce, který je zde jedním z nejlepších. V jednu chvíli jsou obloha a moře zalévány krásnými oranžovými a fialovými barvami, takže si tento okamžik určitě nenechte ujít.

Pokud si chcete užít krásnou pláž, jemné vlny a odpočívat v klidu a pohodlí, pak byste se měli vydat na Antiguu a Barbudu a navštívit Rendezvous Bay. Toto skvělé místo se stane vaším oblíbeným místem a vrátíte se sem stále znovu a znovu.


Ubytování Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě malebné karibské ostrovy, které jsou ideálním místem pro dovolenou. A pokud hledáte ubytování, tak byste měli zvážit Rendezvous Bay.

Tento luxusní resort se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Antigua, v chráněné zátoce, která je obklopena bílými písečnými plážemi a tyrkysovými vodami Karibiku. K dispozici je zde celkem 50 prostorných a stylových vil, které nabízejí soukromí, pohodlí a výhled na oceán.

V každé vile najdete elegantní nábytek, king size postel, plně vybavenou kuchyň, privátní bazén a terasu s výhledem na moře. Pro ty, kteří by rádi zůstali v kontaktu i na dovolené, je k dispozici Wi-Fi internet.

V resortu Rendezvous Bay si můžete užít celou řadu aktivit, jako je potápění, šnorchlování, plavání, rybaření a jachting. K dispozici je také wellness centrum s nabídkou různých masáží a terapií.

Pro milovníky golfu je tu nedaleký 18 jamkový hřiště Cedar Valley Golf Club, které patří mezi nejlepší v Karibiku.

Pokud hledáte dovolenou v karibském ráji, tak je Rendezvous Bay v Antigui a Barbuda tou pravou volbou pro luxusní, soukromé a relaxační ubytování.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


1. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Antiguy a Barbudy?

Nejlepší doba pro návštěvu Antiguy a Barbudy je od prosince do dubna, kdy jsou nižší srážky a příjemnější teploty.

2. Je nutné mít vízum pro vstup na Antiguu a Barbudu?

Ne, pokud jste občanem země, která není součástí karibského společenství, ale pobyt na ostrovech nesmí překročit 180 dní bez víza.

3. Jaká je nejlepší pláž v oblasti Rendezvous Bay?

Nejoblíbenější a nejkrásnější pláž v oblasti Rendezvous Bay je Half Moon Bay, která je známá svým bílým pískem a tyrkysově modrou vodou.

4. Můžu si pronajmout auto na Antigue a Barbudě?

Ano, je možné si pronajmout auto, ale je třeba mít platné řidičské oprávnění a být starší 25 let.

5. Má Antigua a Barbuda bezpečnostní problémy?

Antigua a Barbuda je obecně považována za bezpečné místo pro návštěvníky, ale jako v jakékoli cestovní destinaci je třeba dodržovat základní bezpečnostní opatření a být obezřetní.

6. Jaký je hlavní jazyk na Antigui a Barbudě?

Hlavním jazykem na Antigui a Barbudě je angličtina.

7. Je na Antigue a Barbudě možné využít veřejnou dopravu?

Je možné využít veřejnou dopravu, ale autobusy jsou nepravidelné a trolejbusy nejezdí všude. Nejlepší způsob, jak se pohybovat po ostrovech je pronajmout si auto.

8. Jaká měna se používá na Antigui a Barbudě?

Měnou, kterou se na Antigui a Barbudě používá, je východokaribský dolar (XCD). Většina obchodů a restaurací akceptuje také americké dolary.

9. Jaké atrakce lze navštívit na Antigui a Barbudě?

Mezi nejoblíbenější atrakce na Antigui a Barbudě patří historické Nelsonovy doky, zřícenina středověkého hradu Shirley Heights a Antigua Rainforest Canopy Tour, která nabízí výlety do deštného pralesa.

10. Jaké jsou tradiční jídla na Antigui a Barbudě?

Mezi tradiční jídla na Antigui a Barbudě patří mořské plody, jako jsou humři, krevety a ryby, ale také exotické plody, jako je guava, papája a mango. Zajímavé jsou také domácí koktejly, jako je Antiguan Rum Punch.


Letenka Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě karibské ostrovy, které nabízejí návštěvníkům nezapomenutelnou dovolenou. Pokud plánujete cestovat do těchto ostrovů, nezapomeňte navštívit jednu z nejkrásnějších pláží na světě - Rendezvous Bay.

Rendezvous Bay se nachází na ostrově Antigua a nabízí lákavou kombinaci bílého písku, tyrkysového moře a palmových stromů s výhledem na horizont. Pláž se táhne asi na jeden kilometr a je vhodná pro turisty, kteří chtějí relaxovat, plavat a slunit se.

Jednou z výhod této pláže je, že je velmi tichá a má nízký počet návštěvníků, což zajišťuje klid a soukromí. Proto je Rendezvous Bay ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout z přeplněných turistických oblastí.

Lidé, kteří chtějí zůstat na pláži déle, si mohou pronajmout lehátka a slunečníky a vychutnat si plážové koktejly pod palmami. Méně aktivní turisté si mohou užít odpočinku a přibližovat hladinu moře. Protože je pláž velmi mělká a má písek, nemusíte se bát vstoupit do vody ani když nejste plavci.

Jestliže máte rádi vodní aktivity, můžete si pronajmout kajaky a paddleboardy a prozkoumat krásné pobřežní útesy na ostrově. Rendezvous Bay je také ideálním místem pro potápění a šnorchlování, protože má mnoho korálových útesů a podvodních druhů, jako jsou ryby a želvy, které jsou unikátní pouze v této oblasti.

Za zmínku stojí také chuťová kuchařka. V blízkosti Rendezvous Bay se nacházejí několik stánků s exotickými karibskými hody, které určitě stojí za ochutnání. Můžete se těšit z klasických karibských jídel, jako jsou kari, plody moře a grilované ryby.

Když přemýšlíte o cestě do Rendezvous Bay, nedělejte chybu a objednejte si letenky na ostrov Antigua. Zde bude dostatek možností k ubytování v malých hotelcích, ale i luxusních resorts. Vyzkoušejte zajímavou spojitost mezi velkolepou krajinou a turistickým ruchem, který si užije každý. S poklidným tempem, přátelskými obyvateli a nezapomenutelnými plážemi, ostrovy Antigua a Barbuda jsou jedním z nejlepších turistických míst v Karibiku.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky