Objevte nejvýhodnější letenky

Panama Playa Coronado

Počasí Panama Playa Coronado


Panama Playa Coronado je jeden z nejžhavějších turistických cílů v Panamě. Tento malý pobřežní městečko leží v Střední Americe a je obklopeno krásnými plážemi, národními parky a zahrnuje obklopující proud Pacific. Navštěvování Panamy Playa Coronado lze vyzkoušet v jakémkoliv ročním období, ale nejlépe se sem vypravujte během suché sezony, která trvá od prosince do května.

Během suššího období, což jsou měsíce od prosince do května, je počasí Panama Playa Coronado velmi příjemné a teploty se obvykle pohybují okolo 30 stupňů Celsia. Tyto měsíce jsou také nejvíce slunečné a na pláži můžete strávit celé dny relaxováním na slunci nebo koupáním v oceánu. Výhodou návštěvy Panama Playa Coronado během této doby je, že je méně pravděpodobné, že se setkáte s deštěm nebo bouří.

Na druhé straně, během deštivé sezony, která trvá od června do listopadu, jsou srážky pravidelné, přičemž obvykle prší odpoledne a rozptýleně po celém dni. Pokud se plánujete navštívit Panama Playa Coronado během deštivé sezony, mějte na paměti, že to může ovlivnit vaše plány na venkovní aktivity. Nicméně, deštivé období může mít své výhody, protože v těchto měsících je mnohem méně turistů a ceny ubytování a letenek jsou obvykle nižší.

Kromě dešťových a suchých období, Panama Playa Coronado může být také ovlivněna vítry. Větry mohou být dost silné, což způsobuje, že jsou podmínky pro surfování a jiné vodní sporty ideální. Pokud se tedy chystáte na dovolenou plnou adrenalinových zážitků, můžete se na Panama Playa Coronado vypravit během měsíců, kdy vítr fouká silněji.

Kvůli své poloze cca 1,5 hodiny od Panama City může být počasí Panama Playa Coronado ovlivněno i počasím hlavního města. Pokud vám to vyhovuje, můžete Panama Playa Coronado navštívit během měsíců, kdy je počasí v hlavním městě obecně nejlepší.

Celkově lze říci, že Panama Playa Coronado je turistickým cílem, který je vhodný k návštěvě v jakémkoliv ročním období. Pokud chcete uniknout zimě a užít si slunečné pláže, měli byste se sem vypravit během prosince až května. Pokud vám nevadí deštivé počasí a chtějí si užít klidnější atmosféru, můžete zvolit návštěvu během období od června do listopadu. Bez ohledu na roční období však můžete očekávat, že se budete bavit na jedné z nejkrásnější pláží v Panamě.


Ubytování Panama Playa Coronado


Pokud se chystáte na dovolenou nebo výlet do Panamy a hledáte ideální místo k ubytování, neváhejte zvolit kousek od pobřeží v oblasti Playa Coronado. Tento turistický působící plážový vypich se pyšní nádhernými písečnými dunami a krásným, modrým mořem, ale co je důležité, nabízí mnoho možností ubytování pro turisty různých zájmů a přání.

Začněme vnuček s hostely a menšími ubytovacími zařízeními. Pokud jste na rozpočtu, neváhejte si kliknout některé z těchto domovů. Hostel La Botella de Leche je skvělou volbou pro tranzitní cestovatele, kteří hledají cenově dostupné a spolehlivé ubytování. Tento hoste byl navržen s cestovateli v mysli a nabízí obývací pokoj, kuchyni a několik pokojů s vlastním sociálním zařízením. Další skvělou možností je Coronado Backpackers Hostel, kde lze najít řadu různých pokojů pro cestující různých velikostí a přání. Hostel nabízí vynikající ubytování a řadu aktivit, včetně vodních sportů a lekcí španělštiny.

Hledáte-li větší ubytování, pak bude Coronado vynikající volbou pro řadu hotelů a resortů s širokou škálu možností a cenových relací. Na jednom konci spektra jsou například hotely Las Sirenas de Farallon a BlueBay Coronado Golf & Beach Resort s nabídkou all-inclusive. Pro ty, kteří by si raději užili více autonomie, nabízí La Perla de Coronado a Coronado Bay Solarium condos v plně vybavených apartmánech a bytových domech s jedním nebo dvěma ložnicemi.

K dispozici je také řada malých privátních domů a apartmánů, které nabízejí domácí pohodlí. Tyto majetky jsou velmi populární u lidí, kteří hledají více dostupné, avšak kvalitní ubytování. Apartmány Bahia se nacházejí přímo na pláži a nabízejí moderní bydlení, zatímco Casa de Campo nabízí ubytování v podobě dvou ložnicových vil s výhledem na moře.

Celkově lze říci, že pro všechny typy cestovatelů a turistů je v Playa Coronado k dispozici řada ubytovacích možností. Přestože je to malá oblast, jsou zde ubytovací zařízení pro přívětivé rozpočty i pro ty nej luxusnější. Pár kroků od pláže a mnoho aktivit v blízkosti, lze strávit příjemný pobyt v této části Panamy.


Nejčastější dotazy a odpovědi Panama Playa Coronado


1) Jaké jsou aktivity v blízkosti hotelu Panama Playa Coronado?
V okolí hotelu Panama Playa Coronado je možnost rekreačních aktivit jako například plavání v bazénu, golf, tenis, vodní sporty, procházky na pláži a cyklistiku.

2) Má hotel Panama Playa Coronado restauraci?
Ano, hotel Panama Playa Coronado má restauraci s širokou nabídkou jídel a nápojů.

3) Je v hotelu Panama Playa Coronado k dispozici parkoviště pro hosty?
Ano, hotel Panama Playa Coronado nabízí parkování zdarma pro své hosty.

4) Jaké jsou nejbližší letiště k hotelu Panama Playa Coronado?
Nejbližší letiště k hotelu Panama Playa Coronado jsou letiště v Panama City - Tocumen International Airport a v Panama City - Albrook Marcos A. Gelabert International Airport.

5) Nabízí hotel Panama Playa Coronado Wi-Fi připojení?
Ano, hotel Panama Playa Coronado nabízí Wi-Fi připojení zdarma v celém objektu.

6) Má hotel Panama Playa Coronado k dispozici wellness centrum?
Ano, hotel Panama Playa Coronado nabízí wellness a spa centrum pro své hosty.

7) Nabízí hotel Panama Playa Coronado transfer z letiště?
Ano, hotel Panama Playa Coronado nabízí transfer z letiště za příplatek.

8) Můžu si objednat službu praní prádla v hotelu Panama Playa Coronado?
Ano, hotel Panama Playa Coronado nabízí službu praní prádla pro své hosty.


Dovolená Panama Playa Coronado


Panama se stává stále populárnějším turistickým cílem a jednou z nejnavštěvovanějších oblastí je Playa Coronado, která se nachází na západním pobřeží země.

Playa Coronado se pyšní krásnými plážemi s jemným bílým pískem, které lákají turisty z celého světa. Kromě pláží zde najdete také luxusní hotely, apartmány, módní restaurace a další zařízení pro relaxaci a zábavu.

Pokud hledáte dokonalou dovolenou plnou zábavy a adrenalinových zážitků, Playa Coronado je ideálním místem. Mezi nejoblíbenější aktivity patří například jízda na koni po pláži, vodní sporty jako šnorchlování nebo windsurfing, ale také golf.

Pro milovníky přírody a historie je zde mnoho zajímavých míst. Mezi nejznámější patří například Národní park Altos de Campana, který nabízí nádherný výhled na západní pobřeží a přilehlé hory. Dále můžete navštívit nedalekou vesnici San Carlos s malebnými domky a tradičními řemesly.

Jestliže se nechcete od Playa Coronado vzdálit a chcete se jen relaxovat, tak i zde najdete mnoho příležitostí. Procházky po pláži, relaxace v luxusních spa nebo večerní party na pláži jsou jen některé z možností.

Playa Coronado je také výchozím bodem pro další výlety po Panamě. Můžete si naplánovat výlety do Panama City, kde naleznete mnoho turistických atrakcí a prohlídku Kanaálu Panamského nebo se vypravit do indiánských vesnic v přilehlých oblastech.

Každý, kdo hledá dokonalou dovolenou na pláži s vynikajícími možnostmi zábavy, relaxace a poznávání, by měl navštívit Playa Coronado. Krásná příroda, velké množství aktivit a luxusní místa k pobytu nabízejí neopakovatelnou atmosféru a dokonalou dovolenou.


Letenka Panama Playa Coronado


Panama, tajemné a exotické místo na jižním konci Střední Ameriky, láká turisty z celého světa. Pokud hledáte pláže bílého písku, azurové oceány a zábavu, je Playa Coronado tou správnou destinací pro vás.

Letenka Panama Playa Coronado vás přenese do půvabné plážové oblasti, která se nachází pouze hodinu jízdy od metropole Panama City. Coronado se řadí mezi nejvyhledávanější pláže v této oblasti a to zejména pro svou hezkou širokou pláž s jemným bílým pískem a modrou vodou.

Město samo o sobě se nachází na pobřeží Tichého oceánu a nabízí mnoho atrakcí k užití. Můžete si užít některé z nejlepších golfových hřišť v zemi, jako je Coronado Golf Club nebo Vista Mar Golf & Beach Resort. Pokud máte rádi vodní sporty, můžete si pronajmout kajak nebo paddleboard, si zajezdit na vodním skútru nebo si užít rybaření na hlubokém moři.

K dispozici jsou i návštěvníci, kteří chtějí prozkoumat krásy Panama Canal. Tato spektakulární stavba je jedním z největších technických zázraků na světě, a také Pomník zdrojů pro Panama.

Milovníci přírody se budou cítit jako doma v Playa Coronado, protože zde se nachází mnoho turistických tras, které vedou přes čisté tropické bažiny a nedotčenou divočinu. Můžete pozorovat ptáky, místní zvířata nebo se vydat na pěší túru k velkolepým vodopádům, které leží v pralese.

Na plážích najdete také mnoho obchodů s dárky, stánky na plážové zboží a mnoho restaurací, které nabízejí tradiční místní pokrmy. Můžete si vychutnat ryby, krevety, exotické ovoce a mnoho dalšího.

Pokud hledáte letenku Panama Playa Coronado, můžete si ji zakoupit u některé z mnoha leteckých společností, které létají do Panama City. Mezi nimi jsou například United, American Airlines, Delta a mnoho dalších. Po přistání v Panama City si můžete pronajmout auto a vyjíždět na vlastní pěst, nebo se zde můžete nechat vyzvednout autobusem a bez problémů se dostat až do Playa Coronado.

Pokud máte chuť na dovolenou plnou zábavy na pláži, pak letenka Panama Playa Coronado je pro vás tou správnou volbou. Skvělé ubytování, nádherné pláže a mnoho atrakcí pro vás zaručují skvělou dovolenou v exotické zemi.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky