Objevte nejvýhodnější letenky

Zimbabwe Thetford Game Reserve

Letenka Zimbabwe Thetford Game Reserve


Zimbabwe Thetford Game Reserve je jedním z nejznámějších a nejkrásnějších míst v Zimbabwe. Tento přírodní rezervát, který se nachází v jihozápadní části země, je domovem mnoha vzácných a exotických zvířat, jako jsou sloni, lvi, gepardi, krokodýli a mnoho dalších druhů. Lidé z celého světa přijíždějí do Zimbabwe, aby si užili krásné scenérie a pozorovali obrovské stádo zvířat, které se zde volně pohybuje. A nejlépe se sem dostanou s letenkou Zimbabwe.

Pokud plánujete návštěvu Zimbabwe Thetford Game Reserve, nejlepší způsob, jak se sem dostat, je letenka Zimbabwe. Existuje mnoho leteckých společností, které létají do Zimbabwe z různých částí světa. Vývojoví programátoři zajišťují, že si můžete snadno zarezervovat letenku online nebo přes cestovní kancelář a rezervovat si místo na palubě letadla, které vás doveze přímo do Zimbabwe.

Při hledání letenek si dejte pozor na sezónu. V některých měsících bývají ceny letenek vyšší, zatímco v jiných měsících můžete najít výhodné akce na letenky. Je také důležité se ujistit, zda potřebujete vízum pro vstup do Zimbabwe. Můžete to zkontrolovat na stránkách velvyslanectví Zimbabwe v vaší zemi. A pokud všechno akceptujete, může se za pár dní (či týdnů) ocitnout na místě.

Když přiletíte do Zimbabwe, máte několik možností, jak se dostat do Zimbabwe Thetford Game Reserve. Můžete si pronajmout auto a projet se po krásné krajinné silnici nebo si objednat služby místního průvodce. Rezervát je dostupný také lodí po řece Zambézi.

Zimbabwe Thetford Game Reserve je místo, které byste neměli minout, pokud máte rádi přírodu a chtěli byste vidět nádhernou africkou krajinu a zvířata v přirozeném prostředí. Pokud se rozhodnete návštěvu rezervátu, nezapomeňte zarezervovat si letenku Zimbabwe co nejdřív, abyste si zajistili cestování na místo. V prezentaci umečo otevřít oči a uvést návštěvu Tesford Game Reserve také v nabídce pro vaši firmu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Zimbabwe Thetford Game Reserve


1. Jak se dostat do Zimbabwe Thetford Game Reserve?
Odpověď: Zimbabwe Thetford Game Reserve se nachází v Zimbabwe a nejlépe se sem dostanete letadlem do Harare, odkud můžete pokračovat po silnici.

2. Jaké druhy divokých zvířat můžu v Zimbabwe Thetford Game Reserve spatřit?
Odpověď: V Zimbabwe Thetford Game Reserve můžete vidět mnoho druhů zvířat, jako jsou sloni, nosorožci, lvi, leopardi, krokodýli a mnoho dalších.

3. Jaké aktivity jsou v Zimbabwe Thetford Game Reserve k dispozici?
Odpověď: V Zimbabwe Thetford Game Reserve můžete podniknout safari, cestování v přírodě, turistiku, rybaření, pozorování ptáků a mnoho dalších aktivit.

4. Potřebuji být veden profesionálem při safari?
Odpověď: Ano, profesionální průvodce je nutností při safari v Zimbabwe Thetford Game Reserve. Protože některá zvířata mohou být nebezpečná a zkušený průvodce vám pomůže najít ty nejlepší způsoby pro bezpečné a úspěšné safari.

5. Kdy je nejlepší čas pro návštěvu Zimbabwe Thetford Game Reserve?
Odpověď: Nejlepší čas pro návštěvu Zimbabwe Thetford Game Reserve je v období října až prosince a v březnu až květnu. V této době je klima příjemné a zvířata jsou aktivní a dobře viditelná. Nicméně, park je otevřen po celý rok.


Dovolená Zimbabwe Thetford Game Reserve


Zimbabwe je jedním z nejkrásnějších a nejdivočejších míst na světě. Pokud hledáte dovolenou, která vás zavede do nelidských krajů, může být Zimbabwe tou pravou volbou. Jedním z nejlepších míst pro návštěvu v této africké zemi je Thetford Game Reserve.

Thetford Game Reserve je oblast, která se rozkládá na více než 6700 hektarech, nachází se v nadmořské výšce 1 100 metrů a leží v oblasti Mazowe Valley v severozápadním Zimbabwe. Je to jedno z největších soukromých rezervací v této oblasti a poskytuje nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky z celého světa.

Rezervace se pyšní širokou škálou divoce žijících zvířat, včetně velbloudů, gazel, antilop a slonů. Ročně sem přijede mnoho turistů, aby se pokochali krásnou přírodou a viděli zvířata v jejich přirozeném prostředí. Kromě krásné divoké přírody si můžete vychutnat i řadu aktivit, jako jsou kanoistika, rybaření, plavání a jízda na koni.

Pro turisty, kteří hledají luxusní zážitek, Thetford Game Reserve nabízí prémiové ubytování v luxusních chatách s výhledem na řeku. Ty jsou vybaveny moderními vybaveními a poskytují veškerý komfort a pohodlí.

K rezervaci se snadno dostanete, neboť leží pouhé 40 kilometrů severovýchodně od Harare - hlavního města Zimbabwe. Z Harare se sem dostanete autem, což vám umožní najít si vlastní tempo a podívat se na krásy této úchvatné země, jaká kolik nabízí.

Zimbabwe je krásná a bohatá země s mnoha divokými zvířaty, kde se můžete projít a ponořit do této úchvatné krajiny. Thetford Game Reserve je jedním z nejlepších míst, která vás zavedou do srdce této krásy a umožní vám zažít něco, co nikdy nezapomenete. Tak co si ještě vážíte, přijďte a navštivte toto krásné místo a prožijte dovolenou, která se stane jednou z nejkrásnějších vzpomínek vašeho života.


Počasí Zimbabwe Thetford Game Reserve


Zimbabwe je známá svou krásnou přírodou a bohatstvím divokých zvířat. Jednou z nejlepších lokalit pro pozorování této divoké fauny je Thetford Game Reserve. Toto přírodní útočiště se nachází nedaleko města Bulawayo a je obklopeno kopci Matobo.

Počasí v Zimbabwe je typické pro tropické oblasti a Thetford Game Reserve není výjimkou. V období letních měsíců, od listopadu do března, tady panují horké a vlhké podmínky. Denní teploty se pohybují kolem 30 stupňů Celsia a nocí se ochlazuje na příjemných 18 stupňů. Tyto podmínky jsou ideální pro život zvířat, ale pro lidi mohou být občas neúnosné.

V období zimních měsíců, od dubna do října, se počasí postupně ochlazuje a suché období začíná. Teploty se pohybují kolem 25 stupňů Celsia ve dne a okolo 10 stupňů v noci. V tuto dobu roku je také mnohem méně srážek a je to ideální období pro návštěvníky, kteří chtějí prozkoumat Thetford Game Reserve.

Přestože Thetford Game Reserve může být navštíveno po celý rok, nejlepší čas na pozorování zvířat je v období sucha. V této době jsou zvířata nucena hledat vodu a to vede k tomu, že jsou více aktivní v oblasti vodních zdrojů. Můžete tak pozorovat například slony, nosorožce, lvy, gepardy a mnoho dalších druhů zvířat.

Thetford Game Reserve je tedy krásné místo pro ty, kteří chtějí zažít divokou přírodu Zimbabwe. Bez ohledu na to, kdy se sem vypravíte, určitě budete nadšeni z toho, co uvidíte. Jedno je ale jisté - počasí v Zimbabwe bude vždycky horké a vlhké podmínky zde patří k běžnému každodennímu životu.


Ubytování Zimbabwe Thetford Game Reserve


Zimbabwe Thetford Game Reserve je úžasné místo, které nabízí jedinečnou zkušenost s divokou přírodou. Kromě pozorování zvířat můžete v tomto rezervaci zůstat i na noc a prožít tak nezapomenutelné chvíle. Zde je podrobnější informace o ubytování v této rezervaci.

Venkovský dům

Jestliže hledáte pohodlný pobyt, můžete se ubytovat v jednom z venkovských domů v Zimbabwe Thetford Game Reserve. Tyto domy jsou vybaveny vším, co potřebujete pro velmi pohodlný pobyt. Mají plně vybavenou kuchyň s lednicí, mrazákem, sporákem, troubou a myčkou nádobí. V obývacím pokoji najdete pohodlné křeslo a TV, abyste si mohli odpočinout po náročném dni. Pokoje jsou vkusně zařízené s velmi pohodlnými postelemi. V tomto typu ubytování máte možnost vychutnat si krásy okolní přírody i ve chvílích, kdy nejste na safari.

Kajuty

Další možností, jak se ubytovat v Zimbabwe Thetford Game Reserve, jsou kajuty. Tyto kajuty jsou postaveny přímo uprostřed přírody a poskytují úžasný výhled na okolní krajiny. Většina kajut je vybavená vlastní koupelnou a základním kuchyňským vybavením. Díky této možnosti ubytování si můžete užít pocitu, že jste opravdu částí přírody a máte na dosah ruky divoká zvířata.

Kempování

Pro ty, kteří chtějí zažít pevnější kontakt s přírodou, může být ubytování v kempu tou pravou volbou. Kempy se nacházejí v bezprostřední blízkosti přírody a jsou vybaveny základním zařízením. V kempu máte možnost spát ve vlastním stanu a sami si vařit na ohni. Kempy nabízejí úžasnou možnost naučit se, jak přežít v divočině. Pokud s sebou nechcete vozit svůj stan, můžete si ho zapůjčit od rezervace.

Bez ohledu na to, jak se rozhodnete žít v Zimbabwe Thetford Game Reserve, určitě si tuto zážitkovou rezervaci zamilujete. Každý typ ubytování nabízí své výhody a na základě toho, co hledáte, si můžete vybrat to nejvhodnější. Jednu věc však máte jistou - pobyt v Zimbabwe Thetford Game Reserve vám poskytne jedinečnou zkušenost s divokou přírodou.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky