Objevte nejvýhodnější letenky

Nizozemsko Almere

Ubytování Nizozemsko Almere


Almere je město v Nizozemsku, které se nachází v provincii Flevoland. Je to relativně nové město, které bylo založené v roce 1976 a rychle se rozrůstá. Almere je moderní město, které nabízí řadu atrakcí a aktivit pro návštěvníky.

Pokud hledáte ubytování v Almere, máte na výběr z řady možností. Ve městě najdete řadu hotelů, apartmánů a penzionů, které se liší cenou, umístěním a vybavením.

Pokud preferujete luxusní ubytování, můžete se ubytovat v jednom z mnoha hotelů v Almere. Například Apollo Hotel Almere City Centre nabízí moderní pokoj s klimatizací a Wi-Fi zdarma. Hotel Ventunio nabízí také elegantní a moderní ubytování v centru města. Další luxusní volbou je hotel Van der Valk Hotel Almere, který se nachází v klidné části města a nabízí wellness centrum, restauraci a terasou s výhledem na jezero.

Pro ty, kteří preferují levnější ubytování, existuje řada hostitelů a penzionů v Almere. Hostitelé nabízejí příjemné, útulné ubytování se společnými prostory, kde můžete potkat další cestovatele. Ubytování v penzionech může být také levnější alternativou k hotelům. Například B&B Het Witte Huis je moderní penzion, který se nachází v elegantní části města.

Další alternativou je rezervace apartmánu. V Almere najdete mnoho možností pro pronájem bytů, které jsou plně vybavené pro pohodlný pobyt. Například Belfleur Serviced Apartments nabízí moderní apartmány s kuchyňským koutem, terasou a parkovištěm.

Většina ubytování v Almere se nachází v blízkosti hlavních atrakcí a restaurací města. Pokud si chcete rezervovat ubytování v Almere, doporučuje se rezervace v předstihu, zejména pokud plánujete cestu v období letních prázdnin.

Celkově lze říci, že Almere nabízí širokou škálu ubytování pro cestovatele různých preferencí a rozpočtů. Bez ohledu na to, kterou možnost zvolíte, město Almere je krásné a moderní místo, které stojí za návštěvu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Nizozemsko Almere


1. Jak se dostat z letiště Amsterdam Schiphol do Almere?

Nejlepší možnost je jet vlakem z letiště Amsterdam Schiphol do Almere. Existuje přímá spojení a trvá to asi 30 minut.

2. Jaká je nejlepší doba návštěvy Almere?

Nejlepší doba návštěvy Almere je během letních měsíců (červenec a srpen), kdy jsou teploty příjemné a město nabízí mnoho kulturních akcí.

3. Jaké jsou nejznámější turistické atrakce v Almere?

Mezi nejznámější turistické atrakce v Almere patří Floriade Expo 2022, Naturij - Nature Education Centre, a mlýn De Hoop.

4. Jaká je průměrná teplota v Almere?

Průměrná teplota v Almere se pohybuje od 0°C v zimě až po 23°C v létě.

5. Jsou v Almere dobré možnosti pro nakupování?

Ano, v Almere je mnoho nakupovacích možností, včetně velkého nákupního centra City Mall Almere, s množstvím obchodů a restaurací.

6. Má Almere nějaké pláže?

Ano, Almere má několik pláží, které jsou vhodné pro vodní sporty, jako je windsurfing nebo kitesurfing.

7. Kolik stojí lístek do kina v Almere?

Cena lístku do kina v Almere se pohybuje od 8 do 12 eur.

8. Existuje nějaký veřejný přenos v Almere?

Ano, v Almere existuje veřejná doprava, která zahrnuje autobusy a vlaky.

9. Jaké jsou nejlepší restaurace v Almere?

Mezi nejlepší restaurace v Almere patří De Beren Almere, Rosita's Kitchen, a Gouden Wok.

10. Kolik stojí taxi z letiště Amsterdam Schiphol do Almere?

Cena taxi z letiště Amsterdam Schiphol do Almere se pohybuje od 60 do 80 eur.


Počasí Nizozemsko Almere


Nizozemsko Almere je zajímavé místo, kde se setkávají různorodé klimatické podmínky. Nachází se nedaleko Amsterdamu na pobřeží Nizozemského moře, což má vliv na roční období, srážky a teploty.

V létě se v Almere můžeme těšit na teplé a slunečné dny s průměrnou teplotou kolem 22 až 25 stupňů Celsia. Noční teploty se pohybují kolem 15 až 18 stupňů Celsia. Možná můžeme zažít i lehké bouřky, ale většinou jsou delší a silnější bouřky ojedinělé. Většina srážek v létě padá jako krátké deště.

Na podzim se počasí v Almere stává chladnějším a nejistějším ze všech ročních období. Teploty se pohybují mezi 7 až 15 stupni Celsia. Průměrný počet srážek je v této době velmi vysoký a deště se objevují prakticky každý den. V této době se také mohou objevit silnější vichřice.

V zimě se teploty v Almere pohybují mezi -1 až 7 stupni Celsia. Průměrný počet srážek se snižuje a obvykle spadne několik centimetrů sněhu. Nejchladnější měsíc je leden, kdy teploty obvykle klesají pod bod mrazu. V některých letech se můžeme těšit na zasněženou krajinu, ale většinou se sněžení projevuje jen krátkým a lehkým sněžením.

Na jaře se v Almere opět těšíme na vyšší teploty, které se pohybují mezi 10 a 20 stupni Celsia. Průměrný počet srážek se snižuje a na jaře můžeme zažít jak slunečné dny, tak i oblačnější a deštivější počasí.

Celkově je počasí v Almere poměrně stabilní s mírnými teplotami a průměrným počtem srážek. To však neznamená, že nejsou výjimky. V létě můžeme zažít výjimečně vyšší teploty a bouřky, v zimě velké množství sněhu a na podzim silné vichřice. Navštívit Almere můžete tedy prakticky po celý rok a určitě si zde najdete zajímavé aktivity, které budou odpovídat aktuálnímu počasí.


Dovolená Nizozemsko Almere


Nizozemsko se pyšní nádherným pobřežím a fascinujícími městy. Jedním takovým je i město Almere. Toto krásné město se nachází v provincii Flevoland a je ideální pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidném, ale přesto krásném prostředí.

Almere je velmi moderní město, vzniklo teprve v roce 1976. Nachází se zde mnoho moderních budov a architektonických skvostů. Můžete si zde prohlédnout například nejvyšší budovu Nizozemska, která měří 145 metrů. Pokud jste na dovolené v Almere, určitě byste neměli vynechat návštěvu tohoto zajímavého stavení.

Pro ty, kteří milují přírodu, je Almere dokonalým místem. Nachází se zde mnoho krásných parků a zelených ploch. Navštivte například Oostvaardersplassen, rozsáhlou oblast mokřadů, které jsou domovem mnoha druhů ptáků a zvířat. Můžete zde dokonce vidět i vodní býka.

Dalším místem, které byste na dovolené v Almere neměli vynechat, je centrum města. Nachází se zde mnoho obchodů, kaváren a restaurací. Pro milovníky umění je zde také několik galerií a muzeí.

Pokud máte rádi cyklistiku, Almere je ideálním místem pro vás. Můžete si pronajmout kolo a projet se po městě a okolí. K dispozici je zde mnoho cyklostezek, které vás provedou krásnou přírodou.

Almere je také dobrým výchozím místem pro návštěvu dalších míst v Nizozemsku. Například město Amsterdam je od Almere vzdáleno pouhých 25 minut jízdy vlakem. Dále se nachází blízko i města jako Rotterdam a Haag.

Almere je skvělou volbou pro dovolenou pro ty, kteří chtějí strávit čas v krásném prostředí, v blízkosti přírody, ale zároveň užít si městského života. Nachází se zde mnoho zajímavých míst k návštěvě a je zde také mnoho možností, jak se bavit. Doporučujeme Almere jako skvělou destinaci pro dovolenou, kterou určitě nebudete litovat.


Letenka Nizozemsko Almere


Letenka Nizozemsko-Almere: Objevte skvost vzdálený jen kousek od Amsterdamu

Almere je relativně nové město, které se nachází v provincii Flevoland v Nizozemsku. Bylo založeno v roce 1976 jako město druhé šance pro lidi, kteří se stěhovali z jiných částí země, a dnes je jedním z nejrychleji se rozvíjejících a největších měst v Nizozemsku. Pokud plánujete návštěvu Nizozemska, měli byste určitě zvážit návštěvu Almere.

Letenky na cestu do Nizozemska a Almere lze zakoupit z mnoha evropských měst. Nejlepší je začít hledat letenky co nejdříve, abyste našli nejlepší cenu a datum. Ty nejlepší nabídky bývají zpravidla v období mezi květnem a červnem a opět od září do listopadu. Pokud vás příliš nezajímá období nejlevnějších letenek, můžete získat dobré nabídky po celý rok.

Cesta z letiště Schiphol v Amsterdamu do města Almere je velmi jednoduchá. Můžete využít vlaků nebo autobusů, které jezdí pravidelně celodenně. Trať vlaku trvá přibližně 25 minut. Pokud máte nárok na Amsterdam Travel Ticket, můžete si koupit speciální jízdenku, která vám umožní cestovat v celém regionu Amsterdamu po dobu 1,2 nebo 3 dnů.

Jedním z hlavních důvodů, proč navštívit Almere, je jeho moderní architektura. Město nabízí velké množství moderních budov, jako jsou nákupní centra, sídla firem a bytové komplexy. Nejznámější stavbou v Almere je mrakodrap Citadel, který je nejvyšším mrakodrapem v Nizozemsku. Jeho výška činí 90 metrů a má 30 pater. V současné době slouží jako kancelářská budova.

Dalším oblíbeným místem pro návštěvu je Oostvaardersplassen, oblast přírody v Almere, která je domovem mnoha druhů ptáků, stejně jako vzácného koně Převalského, damanů a dalších druhů zvířat. Tato oblast s rozlohou více než 5 000 hektarů je ideálním místem pro milovníky přírody a procházky.

Pokud máte rádi kulturní podniky, můžete navštívit místní divadlo KAF, kde se každý měsíc představí různé umělecké produkce. Hudební fanoušci určitě ocení koncerty, které se konají v TivoliVredenburg, nebo v AFAS Live.

Pokud chcete strávit den nakupováním, Almere nabízí velké množství malých obchodů i velkých nákupních center, jako jsou Citymall Almere a Flevoziekenhuis. Tyto nákupní centra nabízejí širokou škálu produktů a jsou ideální pro nákupy v průběhu celého roku.

V závislosti na vašich zájmech a potřebách, může Almere být ideální destinací pro vaši cestu do Nizozemska. Zajistěte si nyní letenky a začněte plánovat svou nezapomenutelnou dovolenou v Almere.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky