Objevte nejvýhodnější letenky

Trinidad a Tobago San Juan

Letenka Trinidad a Tobago San Juan


Trinidad a Tobago jsou dvě malé karibské ostrovy, které leží uvnitř Jihoamerických vod, jižně od ostrova Grenada. Tyto ostrovy jsou známé pro svou krásnou přírodu, pláže, rybaření, masopust a mnoho dalších kulturních akcí. Pro ty, kteří chtějí tyto ostrovy navštívit, musí nejdříve najít vhodné letenky. Jeden z možných vstupních míst je San Juan, hlavní město Portorika. Protože je to poměrně blízko k Trinidadu a Tobagu, existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety do Trinidadu a Tobaga.

Jedna z nejpopulárnějších leteckých společností, které jsou zaměřeny na karibské destinace, je Caribbean Airlines. Tato společnost má denní lety z San Juan do Port-of-Spain na Trinidadu. Letový čas trvá přibližně jednu hodinu a třicet minut. Tuto trasu lze koupit přímo na webových stránkách společnosti Caribbean Airlines. Na letišti v San Juan a na letišti Port-of-Spain potřebujete pouze deklarovat svůj cestovní pas, aby byla zajištěna průchodnost.

Existují také další letecké společnosti, které nabízejí lety z San Juan do Trinidadu a Tobaga, jako například JetBlue Airways, Delta Air Lines a United Airlines. Nicméně, tyto společnosti nabízejí lety s menší frekvencí a mohou být trochu dražší než Caribbean Airlines. Nicméně, vést srovnání letů od těchto různých společností by Vám pomohlo najít nejlepší letenky v závislosti na Vašem rozpočtu a preferencích.

Vzhledem k tomu, že San Juan nabízí řadu přímých letů do mnoha karibských destinací, lze snadno spojit vstup do Trinidadu a Tobaga s dalšími místy. Pokud plánujete další cestování více destinací v rámci Karibiku, lze tuto trasu propojit s lety do Kuby, Jamajky, nebo dokonce se Souskou a Arubou.

Navštěva Trinidadu a Tobaga je pro mnoho lidí nezapomenutelný zážitek. Tyto krásné ostrovy nabízejí fantastické pláže, exotickou flóru a faunu a kulturní zážitky, které nejdou najít kde jinde. Vyzkoušejte hledání letenek do Trinidadu a Tobaga z San Juan, abyste mohli prozkoumat vše, co tyto ostrovy nabízejí.


Počasí Trinidad a Tobago San Juan


San Juan je hlavním městem Trinidadu a Tobago, karibského státu ležícího u severovýchodního pobřeží Jižní Ameriky. Tento ostrovní stát se pyšní tropickým podnebím, které je ovlivněno místními větry a dešťovými obdobími.

V San Juanu vládne celoročně teplé a vlhké klima s průměrnou teplotou okolo 30 °C. V období letních měsíců (červen až září) se teploty mohou vystoupat k 35 °C. Noční teploty bývají většinou o několik stupňů nižší, ale stále poměrně vysoké. V období zimních měsíců (prosinec až únor) jsou teploty o něco nižší a vzduch je suchý, ale stále příjemný.

Dešťové období v Trinidadu a Tobago trvá od června do prosince, kdy prší často a intenzivně. Množství srážek se v této době může pohybovat až kolem 2000 mm za měsíc. V ostatních měsících průměrná míra srážek klesá a může se pohybovat mezi 50 - 150 mm za měsíc. I když je deštivé období charakterizováno občasnými hurikány, bývají tyto přírodní katastrofy naštěstí poměrně vzácné.

V San Juanu je oceán věčně přítomen a teplota vody se zpravidla pohybuje kolem 28 °C. Protože město leží na jižním pobřeží a je chráněno horskými oblastmi na severu, je doba plavání celoročně. Stejně tak jsou možnosti potápění vynikající díky místnímu koralovému útesu a četným vrakům.

Celkově lze říci, že San Juan je rájem pro ty, kdo si užívají slunce a tepla. Navzdory dešťovému období je toto místo vhodné pro návštěvu po celý rok. S vysokými teplotami, nádhernými plážemi a množstvím vodních aktivit nabízí Trinidad a Tobago nezapomenutelný zážitek pro každého, kdo touží po tropické dovolené.


Nejčastější dotazy a odpovědi Trinidad a Tobago San Juan


1. Jaké je nejlepší roční období k návštěvě San Juanu na Trinidadu a Tobagu?
Nejlepším obdobím k návštěvě San Juanu na Trinidadu a Tobagu je období od prosince do května, kdy je počasí relativně suché a teploty jsou příjemné.

2. Jaké jsou nejznámější turistické atrakce v San Juanu na Trinidadu a Tobagu?
Mezi nejznámější turistické atrakce v San Juanu na Trinidadu a Tobagu patří pevnost San Juan de la Cruz, překrásná pláž Mayaro Beach, přehrada Nariva Swamp, korálové útesy Tobago Cays a přírodní rezervace Caroni Swamp.

3. Jaká je místní měna a kde si peníze směňuji?
Místní měna na Trinidadu a Tobagu je trinidadský a tobagoský dolar. Peníze si můžete vyměnit v měnících kancelářích nebo v bankách.

4. Jaké jsou zdejší jídelní zvyklosti?
Trinidad a Tobago jsou známé pro svou rozmanitou kuchyni, která je ovlivněna africkou, karibskou, indickou a evropskou kulturou. Mezi nejoblíbenější jídla patří ovocné šťávy, kari, rýže a fazolové pokrmy, ryby a mořské plody.

5. Jaká je zdejší doprava a jaké jsou ceny přepravy?
Doprava v San Juanu na Trinidadu a Tobagu zahrnuje místní autobusy, taxi a pronájem auta. Místní autobusy jsou poměrně levné (ceny se pohybují mezi 1 až 3 USD za jízdu), zatímco taxi a pronájem auta jsou dražší a závisí na délce a místě cesty.


Dovolená Trinidad a Tobago San Juan


Trinidad a Tobago je krásný karibský ostrov, který láká turisty z celého světa. Když přijeďte na dovolenou do Trinidadu a Tobaga, určitě byste neměli vynechat pobyt v San Juanu. Tento malebný přístavní městysk se nachází na poloostrově Diego Martin a nabízí svěží mořský vzduch, který vás okamžitě nabije energií a pozitivním pocitem.

První zastávkou na vaší cestě po San Juanu by měla být zdejší pláž. Tento krásný úsek bílého písku je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Pokud jste milovníky vodních sportů, budete zde mít bohaté možnosti k zapůjčení si paddleboardu nebo kajaku. Můžete si taky pronajmout horské kolo a projet se po okolí pláže.

Dalším zajímavým místem, které byste mohli navštívit, je botanická zahrada Royal Botanical Gardens. Tento park má pět akcí včetně pondělního trhu, kdy můžete ochutnat tradiční karibská jídla a pokochat se výrobky místních řemeslníků. V parku je také muzeum ptačích druhů.

Pokud hledáte dobrodružství, můžete si pronajmout velké veslice a provést si výlet na Madam Tanny, odlehlou pláž, která je obklopená rozbouřenými vlnami. Na druhé straně pobřeží najdete národní park, kde můžete pozorovat množství druhů živočichů a rostlin. V národním parku se nachází také malá horská vesnice, kde nalezenete tradiční hospůdky a restaurace, kde si můžete ochutnat místní speciality.

San Juan také nabízí množství obchodů a stánků, kde můžete nakupovat tradiční karibské výrobky a suvenýry. V okolí města se odehrávají množství kulturních akcí a festivalů, které poskytují zábavu všem věkovým skupinám.

Celkově San Juan a Trinidad a Tobago jsou krásná místa, která rozhodně stojí za návštěvu. Pokud se chystáte na dovolenou v karibiku, určitě neváhejte a navštivte ostrovy Trinidad a Tobago a San Juan. Načerpejte novou energii a pozitivní zážitky, které vám jistě ještě dlouho zůstanou v paměti.


Ubytování Trinidad a Tobago San Juan


Trinidad a Tobago, dva ostrovy v Karibiku, patří mezi nejkrásnější destinace pro dovolenou. V této oblasti vyniká nejen nádherná příroda a kultura, ale také skvělé ubytování. Jedním z nejlepších míst k pobytu v Trinidad a Tobago je San Juan, což je hlavní město Trinidadu.

San Juan je městem s bohatým kulturním dědictvím, kde se setkávají různé etnické skupiny a národnosti. V městě najdete mnoho zajímavých památek, jako jsou historické kostely, muzea a galerie. Kromě toho v San Juanu najdete i luxusní hotely, penziony a apartmány.

Pro ty, kteří hledají luxusní ubytování, doporučujeme se ubytovat v hotelu Hilton Trinidad & Conference Centre. Tento hotel se nachází na kopci, takže nabízí nádherný výhled na město a moře. Hotel má 418 moderně zařízených pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny veškerým potřebným zařízením. V hotelových restauracích si můžete vychutnat místní speciality, ale také mezinárodní kuchyni. V hotelu se nachází také fitness centrum, bazén a spa.

Pokud preferujete menší a útulnější atmosféru, můžete vyrazit do penzionu L’Orchidée Boutique Hotel. Tento penzion nabízí pouze 16 pokojů, které jsou zařízeny v karibském stylu. Každý pokoj má vlastní terasu nebo balkon s výhledem na zahradu nebo moře. Penzion má také bazén, který je obklopen zelení, a restauraci, která nabízí tradiční karibské jídlo.

Pro ty, kteří hledají ubytování s vlastní kuchyní, jsou apartmány West Shore. Tyto apartmány se nachází na samotném pobřeží a nabízí výhled na moře. Každý apartmán má vlastní kuchyň a velkou terasu s venkovním posezením. Kromě toho je zde bazén a bezplatné parkoviště.

San Juan vám nabízí mnoho možností, jak si užít nejen nejkrásnější pláže na světě, ale také komfortní a kvalitní ubytování. Vyberte si to, co vám nejvíce vyhovuje a užijte si svou dovolenou.


98 % spokojených zákazníků

Největší online nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

Levné lety za skvělé ceny

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Zjistit letenky